Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sparba állásinterjún mit...

Sparba állásinterjún mit kérdezhetnek? Első interjúm és nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ezt az állást csak annyira izgulok, nem tudom hogy készülhetnék fel rá.
2014. aug. 2. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Jó lenne tudni hogy takarítani fogsz vagy üzletet vezetni...
2014. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
szokol-e a sparba járni?
2014. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ők jobban akarják hogy ott dolgozz mint te, csak ezt még nem tudod. :)
2014. aug. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
pénztáros lennék*
2014. aug. 3. 05:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

akkor csak annyit fognak kérdezni hogy mi a neved és hogy van e tapasztalatod a pénztárgép kezelésében....


ha üzletvezetőnek mennél akkor kellene csak sok kérdésre számítani mert oda már nem vesznek fel akárkit

2014. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
értem, a nevem már tudják sőt azt is hogy van pénztáros tapasztalatom :) köszi a választ :)
2014. aug. 3. 11:33
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem megkérdezik, hogy miért szeretne itt dolgozni?

Mondj 3 jó tulajdonságot magadról stb...

mi a terve a következő 5 évre

Miért vált munkát? Mit dolgozott korábban, miért jött el onnan

stb


érdemes átnézni a tipikus interjú kérdéseket. És otthon szépen megválaszolni mindet, hogy ott ne kukán ülj, ha kérdeznek valami hasonlót.

[link]


És ha még a spar történetének is utánaolvasol és tudsz egy-két dolgot a cégről, amit beszúrsz, akkor garantáltan többet tudsz majd mint a többiek. :-)


pl azért szeretnék a sparnál dolgozni, mert (valami hangzatos cucc róluk a honlapjukról), mittomén pl x éve magyarország vezető kereskedelmi lánca bla bla


Három jó tulajdonságom: a barátaim szerint nagyon jól kijövök az emberekkel, társasági ember vagyok, megbízható és precíz.

(vagyis olyan, ami a munkakörhöz fontos)


Szóval ha készülsz a válaszokkal és bedobsz egykét céges dolgot, akkor nyerő leszel.

Emellett fontos, hogy ne izgulj annyira, hogy kuka legyél, de ha készülsz a kérdésekre, akkor szerintem ez is megoldható.

Minden kérdésre lehet jól válaszolni, csak készülj.

sok sikert

2014. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :-)
2014. aug. 3. 18:51
 9/16 anonim ***** válasza:
hogy ment?
2014. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jól :) Felvettek :)
2014. aug. 9. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!