Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leendő közalkalmazottként...

Leendő közalkalmazottként hogy tudom megnézni milyen bérre számíthatok?

Figyelt kérdés

Most adtam be a pályázatomat egy közalkalmazotti pozícióra.


pl ha a hirdetésben ez áll:


Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) 53/2006. (III.14.) Kormányrendelet rendelkezései az irányadók.


A pályázati kiírásban felsőfokú végzettséget kérnek.


Megtaláltam a törvényt de nem tudom hogy számoljam a várható bért:


[link]



2014. aug. 9. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
nyelvtudás előnyként szerepel a kiírásban, ezért járhat majd vmi nyelvpótlék? 2 középfokú nyelvvizsgám van.
2014. aug. 9. 15:12
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


ezt is megtaláltam de nem világos miként kell számolni.

2014. aug. 9. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Megnézed a bértáblát ami az alján van.Amior én megláttam a nekem járó 129.000 bruttót(!)-H kategória- majdnem elbőgtem magam.És lőn 84.495 forintot viszek haza.Egyetemi diplomával...Egy multiba szerintem taki néni többet keres :(
2014. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.


Ehhez még pl a nyelvpótlék hozzájönne?


Illetve utazási költséget állják 86%-ban?

2014. aug. 22. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvpótlékot a köztisztviselők kapnak, közalkalmazottak nem. Útiköltség-támogatással, esetleg Bözsivel dobhatnak meg.


Bizony, sajnos én is diplomásként 87 ezret keresek, még utalvány sincs és helyi lakos vagyok, semmi pluszt nem kapok.

2014. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én eddig 2 helyen versenyszférában dolgoztam sajnos ott se volt ennél sokkal több a fizu és rengeteg túlóra (nem fizetett persze) volt, plusz nem is annyira a képzettségemnek megfelelő munkák voltak.


Ez a munka meg eléggé érdekelne..


Tudom h a közalkalmazotti lét se egy életbizotosítás, meg lehet h fura is h versenyszférából váltok, de most úgy gondoltam kipróbálnám...

2014. aug. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!