Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én katonának készülök és ott...

Dasid kérdése:

Én katonának készülök és ott hogy van a nyugdíj?

Figyelt kérdés
Az általános fizetésről már tájékoztam és tudom hogy bele számít az iskolai végzettség is, például hogy milyen tiszt lehetsz és azt is tudom hogy itt is vagy ötven évet kell güriznem.De azt nem tudom ,hogy a nyugdíjt mi befolyásolja, ha van egyáltalán nyugdíj.
2014. aug. 9. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megéled, akkor lesz. Fizetés és munkaidő alapon kapsz, úgy mint mindenki más.
2014. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én kizártnak tartom, hogy egy katona úgy kapjon mint akárki más pl.: egy rendőrnek is sokkal kevesebb évet kell ledolgoznia, mint egyéb """normál""" munkakörökben
2014. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25 év után nyugdíjba mehetsz és kétszer annyit kapsz minimum, mint a magyar átlag.
2014. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!