Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyik nagyobb áruház osztályve...

Egyik nagyobb áruház osztályvezetői pozícióját szeretném megpályázni. Jelenleg nem ebben az áruházban dolgozok, így nem tudom, hogy mekkora eséllyel indulhatok?

Figyelt kérdés
Hogy történik a betanulás? Akik esetleg átmentek már ezen, vagy van tapasztalat ebben a témában, nagyon szívesen meghallgatnám.

2014. aug. 9. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Én meg az OTP vezérigazgatói pozícióját szeretném megpályázni. Aki esetleg már átment ezen, szívesen meghallgatnám.
2014. aug. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy osztályvezetőnél elég gáz ha be kell tanulnia......
2014. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esélyed nincs elmondom.


Több éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat kell hozzá.

Látszik neked semmid nincs.

2014. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kereskedelemben 7 év tapasztalatom van,5 éve üzletvezető helyettes vagyok,és 5-6fős tàrsaság koordinálása a feladatom. Ezt úgy vehetem,hogy semmi tapasztalatom?
2014. aug. 10. 16:27
 5/7 A kérdező kommentje:

A kérdésem ,hogy miből látszódott,hogy nincs

tapasztalatom semmilyen hasonló területen?

2014. aug. 10. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
A hirdetésben mindig leírják, hogy milyen területen kell, hogy tapasztalattal rendelkezz, ha annak a tapasztalatod megfelel akkor ok, ha nem akkor nem.
2014. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 1 Üdv, Csányi Sándor vagyok, én ezen átmentem...

Betanulási procedúra nem nagyon volt mert pénzügyből szereztem diplomát+doktoráltam, disszertációmat a Lakossági hitelezés és betétgyűjtés alakulásából írtam és több éves bankszakmai tapasztalatom is volt már előtte.


Pénzügyminisztériumba is dolgoztam és mindig jóba vagyok egy-két sráccal a kormányból, ami sosem árt, szóval vannak azért jó kis kapcsolataim is amit ki is használtam rendszerváltáskor a privatizációknál... jókor lenni jó helyen... sok sikert hozzá neked is ;)

2014. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!