Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkán voltál?...

Milyen diákmunkán voltál? Mennyit kerestél vele? Mire költötted?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Emberekkel kellett foglalkozni, egy adatlapot segíteni kitölteni nekik. Bruttó 800Ft-os órabérért voltam, egy Xbox 360-at vettem belőle anno.
2014. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fizikai munkát végeztem.3€-t kerestem óránként.(napi 8 órában dolgoztam)És még nem vettem belőle semmit.
2014. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyárban dolgoztam, napi 4000 forintért, egy forintot sem költöttem el belőle, és nem is szándékozom még. Egyszerűen nem tudok mire költeni, mert már mindenem megvan, egy saját hobbi autót szeretnék venni majd jövőre.
2014. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk igazából én nem csak nyáron dolgoztam, hanem Februártól, de unaloműzésnek is jó a munka, meg jó a társaság is.

Meg még ez a hónap ha végigdolgozom, akkor kb. 75 ezret kapok majd!

2014. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én apróbb dolgokat csináltattam meg belőle amik már évek óta zavarnak, de senki sem vette figyelembe őket. Például: kocsi bal első ajtaján eltört a kitámasztó, kinyitottad kicsapódott. A rádió néha csak az egyik helyre küldte a hangot a kocsiban...
2014. aug. 11. 11:36
 6/7 anonim válasza:
Nyomdában és ruházati üzletben. 2 év alatt kb 200 gyűlhetett össze. Nyaralásra, tankönyvekre, kajára, kozmetikumra, szeszre költöttem.
2014. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
360 forintos órabérért napi 8-11 órát melóztam raktárban. De kb. csak 2,5 hetet, jövőhéten kezdődik a suli. Megkerestem a sulikezdésre valót és ennyi.
2014. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!