Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek jött már az Erzsébet-ut...

Nektek jött már az Erzsébet-utalvány? Meddig adják ki? Mikor postázzák?

Figyelt kérdés

Nekünk nagyon fontos lenne, hogy holnap vagy holnapután, legkésőbb ehét csütörtökön, NAGYON max. pénteken megkapjuk... Ti hogy álltok ezzel? Beiskolázási segélyekről beszélek, de lehet holnap bemegyek vagy bemegyünk az önkormányzatba, és megkérdezzük.

15/L



#Erzsébet-utalvány #beiskolázási csekk
2014. aug. 11. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj.
2014. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Dolgozni kéne, nem a pénzemen élősködni. Ez nekem nagyon fontos lenne.
2014. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha-ha: Nem. Köszi, hogy megkérdezted, nem nem vagyok etnikum, a szüleim igenis sokat (sokat... RENGETEGET) dolgoznak, apa most azért vett ki szabadságot, HOGY ALATTA DOLGOZHASSON, és köszönöm szépen, hogy ilyen jól megismertük egymást. :)
2014. aug. 13. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Elkezdték kézbesíteni, de az önkormányzati választás értesítője is megérkezett a Postához, és felsőbb utasításra belekezdtek annak a kézbesítésébe.


Ameddig azt nem szórják ki mind, addig nem kézbesítik az utalványokat sem. Hiába mentek be akár az önkormányzathoz, akár a Postához, nem tudnak mit csinál, szóval ne pazaroljátok az időtöket.


Postástól hallottam - neki az utcán reklamáltak a brazilok, hogy hol van már az utalvány.

2014. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!