Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lenne a havi netto bérem?

Mennyi lenne a havi netto bérem?

Figyelt kérdés

Egy városi kórházba vettek fel mint a sterilizáló vezetője, és a H fizetési osztályba soroltak be. Megnéztem és láttam, hogy az 129.000 Ft jövedelmet jelent. De azt hallottam, hogy ez brutto érték. Az lenne a kérdésem, hogy akkor 85.000 Ft lesz a havi netto bérem? Diplomás vezetőként? Nem szeretném elképzelni sem. :D

Valaki tud erről felvilágosítást adni?


Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 15. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
A béreket bruttóban állapítják meg. Szóval ja, 85.000 Ft körül lesz a fizud. Illetve picit kevesebb (felfelé kerekítve 85 ropi).
2014. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor volt értelme tanulni :D
2014. aug. 15. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt attól is függ, hogy hanyas besorolást kapsz (hány éves munkaviszonyod van már eddig). a 129 ezer az az alap.
2014. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és ehhez még jön (jöhet) nyelvvizsga pótlék, stb.
2014. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Közszférában ennyi a bér. Ha erre csak most jössz rá, akkor jó felkészülhettél az életből. Érnek majd még meglepetések. Ha rendes bért akarsz, arra ott a versenyszféra.
2014. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Van olyan diploma, hogy "sterilizáló"?! Én nem tudok róla...
2014. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Vagy érdemes megnézni, ha nem túl sok minden köt ide a jól bevált külföldi álláshirdetési oldalakat nyugat-európai állásokért. Ott nem "csak" stadionokra van pénz.
2014. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os: Sehol nem írta, hogy sterilizáló a diplomája.
2014. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván, viszont jó nagy baromság a diplomáját felhozni, hogy "megérte tanulni" ha utána nem szakmájában helyezkedik el vele...


Kb. olyan, mintha kijárnám a Harvardot, majd beállni BKV ellenőrnek és sírnék, hogy "ennyit ér a Harvardi diploma".

2014. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem a szakmájában helyezkedett el?

Egy anglisztika szakos se mehet dolgozni, mert angilsztikus munka nincs?


Én is népeü ellenőrként végeztem, és én is egy megyei kh kp steriljét vezettem. Ezt tanultam többek között. Kérdező, igen, sajna ilyen jók a fizetések...

2014. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!