Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzváltóban dolgozók: miért...

Pénzváltóban dolgozók: miért vagytok olyan rosszkedvűek és szomorúak mindig? Néha bunkók is?

Figyelt kérdés
örülnétek, hogy van ilyen jólfizető munkahelyetek!
2014. aug. 18. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is szomorú lennék ha minden héten bejönne valamelyik volt osztálytársam aki külföldön dolgozik és átváltana párezer eurót csak hogy elbulizza szombat este.
2014. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
48%
Miattad kell megszakítani egy időre a kedvenc játékát vagy a kedvesével történő csetelést. Te is rosszkedvű lennél.
2014. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nettó 80-90 ezer forintért miért legyenek vidámak? Be vannak zárva a 4 fal közé, óriási felelősség van rajtuk, pénzzel dolgoznak, és meg sincsenek fizetve. Miért legyenek boldogok?
2014. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Minden egyes ember aki betér potenciális veszélyforrás, barátságos és kedves emberek idegileg nem sokáig bírják ezt a melót.

Hetente megpróbálja valaki rám törni az üveget, fenyegetnek, hogy kinyírják a családom, elég sokan velem állnak le veszekedni az árfolyamok miatt, pedig semmi beleszólásom az árakba, csak csinálom amit a főnök mond. Mások védelmi pénzt próbálnak szedni, hogy ez meg az lesz ha nem perkálok, vagy elkergetik és megverik a potenciális ügyfeleket, évente kétszer megvárják a műszakom végét és megpróbálják beverni az arcom amikor megyek hazafelé, egyik munkatársam egészen hazáig követték majd hátulról megkéselték a kapualjban. Elvérzett, mire kiért a mentő. Egy hónapig olyan ideges voltam, hogy majdnem fellöktem a szórólapos embereket amikor megpróbáltak megállítani.


190centi magas sportos alkat vagyok 140 kilóval, még így is megpróbálnak megverni, akkor képzelheted mások mire számíthatnak.


Bár lehet, hogy ez csak Budapestre jellemző.

2014. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Uh ˘#4es válaszoló, ez azért kemény :/
2014. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hol keresnek ők nettó nyolcvanat? Simán hazaviszik a nettó két-háromszázat szerintem mert hány milyen forgalma van már ezeknek a helyeknek. Úszkálnak a pénzben. Meg nem hiszem, hogy ha ennyit keresnének nem lépnének le a pénzzel, megfizetik őket hogy ne lépjenek le szerintem.
2014. aug. 18. 16:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Ekkora kamut mint a négyes írt már régen olvastam. Hogyne persze.
2014. aug. 18. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

"Hol keresnek ők nettó nyolcvanat? Simán hazaviszik a nettó két-háromszázat szerintem mert hány milyen forgalma van már ezeknek a helyeknek."


Igen, a helynek nagy a forgalma, de ebből a dolgozó vajmi keveset kap. Nemrég volt fenn egy hirdetés, hogy egy országos pénzváltó napi 8-12 órában keres alkalmazottat, nettó 85.000 Ft-os bér, és ha nap végén hiány van, akkor azért az alkalmazott a felelős! Meglépni a pénzzel nem fog egyikük sem, mert őket is kamera figyeli, ha eltűnne az üzletből, pillanatok alatt elkapnák. Nagyon a saját kis világodban élhetsz, ha azt hiszed ilyen sokat keresnek ezek az emberek. Fogalmad sincs a világról ahogy látom!

2014. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Magányos csaj válasza:
68%

Azért kispajtás, mert az ügyfelek többsége, nem tud köszönni, csak jön, betolja a pénzt! Most mit jópofizzunk azzal,aki ennyire tapló!

Ha tudni akarod, 85 ezer forintért napi 12 órát dolgozunk egy levegőtlen, légkondi nélküli lukban, ebédszünet nélkül.

Néha még WC-re is csak délután tudunk először elmenni, kajálni 2 ügyfél között kell.

Teljes anyagi felelősséggel tartozunk, és ha hiány, hamis pénz van, akkor fizetünk keményen.

Egész nap hallgathatjuk a kedves "ügyfelek" nyivákolását, hogy mér csak ennyi az árfolyam, amikor máshol sokkal több. Hát akkor miért nem máshová?!

2014. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Magányos csaj válasza:
76%
Hatosnak üzenném, hogy el van tévedve, a főnök viszi el a nagy lóvét, az én főnököm idén már harmadszor megy nyaralni, és nem a Balcsira!
2014. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!