Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyre jó az ideiglene...

Új munkahelyre jó az ideiglenes személyi igazolvány?

Figyelt kérdés
Pénteken jelentenek be, de csak szept. elején lesz kész az új személyim. Most így milyen személyi számot adjak le a bejelentéshez? A régi vagy azt ami az ideiglenesen van? ha megjön az új akkor meg megint telefonáljak be hogy írják át a számot? gondolom nem kevés papírmunka lesz...alig hogy bejelentenek már csinálhatják is újra...nem fognak neki örülni...
2014. aug. 19. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A személyi számod nem változik csak a személyi igazolvány számod. Bejelentés szempontjából szerintem semmi jelentősége a személyi igazolvány számnak. Az ideiglenes személyi igazolvány számát add meg.
2014. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, azt nem tudom hogy a személyi számot amit állandó és a lakcímkártyán van az kell, minden esetre ráírtam azt is a papírra a többi adatomhoz meg ráírtam az ideiglenes személyi igazolvány számot is.
2014. aug. 19. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Adóazonosító számot és a TAJ számot is add meg szerintem.
2014. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azokat is felírtam a többi adathoz cím stb...
2014. aug. 19. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Személyi számot szinte már sehol sem használnak.

Régen azzal azonosították a dolgozókat, az alapján szolgáltattak adatot mindenhová.


Amióta "be-TAJ-oztak", "be-adóazonosítoztak" bennünket, azóta nem tartják nyilván a munkahelyeken sem.

2014. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2014. aug. 19. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!