Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzba bele írjam,...

Az önéletrajzba bele írjam, hogy van érvényes egészségügyi kis könyvem?

Figyelt kérdés

Ilyen kis kék kis könyv.

Érdemes ezt bele írni egy önéletrajzba.Ha igen hova írjam?Az egyéb kategóriába vagy inkább az iskolai végzettségeim közé ahol felsorolom milyen papírjaim vannak?


2014. aug. 19. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább a motivációs levélben említeném meg, és csak akkor, ha ez a megpályázott állás esetében fontos. Ha nem kérik, akkor felesleges említeni. Általában az álláshirdetésből ez kiderül.
2014. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Motivációs levél?

No az meg mi?

2014. aug. 19. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor e-mailben jelentkezel egy állásra, az nem csak abból áll, hogy elküldöd az önéletrajzod. Magában az e-mailben megfogalmazod, hogy milyen előnyökkel járna a munkáltató, ha felvesz, milyen területeken mozogsz otthon, miért jó a közös munka, miért épp őket választottad, stb. Ezt nevezzük motivációs levélnek. Az önéletrajzot pedig ehhez az üzenethez csatolod, így teljes a jelentkezés.
2014. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát erről én még nem hallottam.

Lehet ezért nem kaptam az elmúlt 1 évben munkát? :D

Tök jó,hogy mindenféle hülyeséget megtanítanak az iskolában,hogy mikkor ki halt meg meg belénk verik a Pitagorasz meg a többi hülye tételt,de az ilyenekre nem tanítanak meg...


Hát köszönöm,hogy ezt megtudtam.

2014. aug. 20. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!