Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyanús nekem, hogy a bérszámfe...

Gyanús nekem, hogy a bérszámfejtésnél valami simli dolog lehet?

Figyelt kérdés

Mert nekem azzal kezdődik hogy: "Jövedelmek" =Törzsbér,műszakpótlékok,bónusz,ez összesen XFt pluszban.

OK.Mellette="Levonások":Adóelőleg,nyugdíjjárulék,Eg.Bizt.

->Természetbeni és pénzbeni,munkaerő piaci-járulék,ez összesen YFt mínuszban.OK.De a "Jövedelmek" alatt van az, hogy "Egyéb járandóság"= Erzsébet utalvány havi,szép kártya-vendéglátás,ezek ugye "Bevételek" kategóriába tartoznak,ugyan a cafetériában megkapom,mint bevétel az utiköltséget,azzal kezdődik, de a végén minuszban áll ua.az az összeg,tehát ez levonásnak minősül,ez tkp. "lenullázódik",ok,ezt én fizetem.De csak ezt kellett volna csak a "Levonásokba" tenni még szerintem,mert ez van egyedül mínuszban itt,vagyis nullán.Ez is kijött egy Zft-ra.Viszont!Nem csak az utiköltséget csapták hozzá a "Rendes levonásokhoz",hanem az egész "Egyéb járandóságokat" is!->Amit adnak,azt le is vonják?!Tehát

tkp.Az egyéb bevételek összeadva az egész átment a "Rendes levonásokba" így pont kijön az az "Összes levonás",mint nagyobb összeg!



2014. aug. 24. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

ez így katyvasz.

Muti a bérjegyzéked. Gyanítom jó, csak te nem érzed.

2014. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért katyvasz,mert ők katyvaszolják össze!Csak biztos akartam lenni benne,de 2 másik kolléganőmnek is feltűnt a dolog!!!...Inkább nem is itt ?ek,keresek 1 ismerőst.
2014. aug. 28. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

bocs, de így hogyan segítsünk?

Amit leírtál, értelmetlen, még úgy is, hogy havi 200 dolgozónak számfejtek...

2014. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!