Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debreceni Tesco hipermarketekb...

Debreceni Tesco hipermarketekben Diakmunka?

Figyelt kérdés

A debreceni tescoban szeretnék dolgozni szeptembertől, suli mellett (most megyek szakmára) kötetlen munka időben,heti pár napot akár. Értem ezt: 4-6-8 órában, ahogy az időm engedi hétköznap, s hétvégén bármilyen időpontban (tudom nem én szabom ezeket, csak példának hoztam fel)


Az lenne a kérdésem, hogy milyen a munka? A dolgozók? Voltam olyan "szerencsés", hogy dolgozhattam a Curver nevezetű magasszinvonalú cégnél, na az nem tetszett, monoton volt az egész, kutyának nézték az embert, s ráadásul 12 órán keresztül. Ahhozképest ez csak jobb lehet, remélem:)

Mely diákszövetkezet által tudnék ott dolgozni? Kasszázást nemtudom hogy bevállalnám e, fagyiztam már, annyira nem lenne új dolog pénzzel bánni:) Viszont nagyobb felelősségel jár.. Az árufeltöltés kicsit monoton, ami nem tetszik, de kibirhatobb 8 órába:)



2014. aug. 25. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Érdekel más meló is:) Nem hallottam túl sok jót a Tescoról.. Esetleg Meki? Bár arról se:D
2014. aug. 25. 21:51
 2/5 anonim válasza:
Tesco-ról én se sok jót hallottam és veled együtt megjártam a Curver-t :) Én most kaptam egy munkát a Róna Dohánygyár-ban. Óránként 5-10 perc szünet + egy 20 perces kajaszünet, jófej emberek, 8 órában, friss levegő. Az egyetlen hátránya hogy heti 3-4 nap kötelező és fél évig melóznod kell, különben 8000 Ft ugrik.
2014. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a hozzászólást!:D


Diákszövetkezet által dolgozol ott? Éjszakai műszak van? Nemtudom még hogy lesz a sulim, de szerntem legalább egyig minden hétköznap suliba leszek:) Mennyit adnak óránként?


Köszönöm előre is a választ:

2014. aug. 31. 17:37
 4/5 anonim válasza:
tescoban csak pénztáros van mindig. ha azzal nincs gond akkor találsz neten (google)
2014. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ment a pacsi :)
2014. szept. 14. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!