Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Műszaki Menedzser képzéssel...

Műszaki Menedzser képzéssel mekkora bérre számolhat az ember?

Figyelt kérdés
Kezdő Műszaki Menedzserre (pályakezdő) re gondolok elsősorban

2014. aug. 28. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
könyörgöm, NE menj műszaki menedzsernek! Annak akkor van értelme, ha van műszaki és ipari háttered, de nem akarsz mérnökire menni, kezdőként semmi értelme. Kis új kolléganőm is azt végezte és 0 a tudása, volt kollégáim közt jó pár ezzel a végzettséggel és 0 a tudásuk, egyetlen, akinek volt értelme ezt végezni ismerőseim közül az a kollégám ,aki mögött 10 éves ipari háttér volt és kellett neki egy könnyebben megszerezhető diploma
2014. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Ez a kérdés így kicsit értelmetlen. Nincs olyan pozíció, hogy műszaki menedzser. Vagy ha van, nagyon ritka. Ha közgazdászt akar a cég, felvesz egy gazdasági végzettségű embert, ha mérnököt akar, akkor meg inkább mérnök végzettségűt.

Ahogy az első is írta, ez a szak tényleg csak annak éri meg, akinek már van tapasztalata, és csak egy diploma hiányzik. Párom is ezt végzi most távoktatásban, munka mellett, de neki van már 6 év tapasztalata, így sokat keres. Pályakezdőket nem vesznek fel ezzel a végzettséggel...

2014. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Előtt le tettem e villanyszerelői vizsgát ,godolom ez jó lesz párosításnak hozzá
2014. aug. 29. 12:14
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Az első kettő válaszoló buta és hozzá nem értő, nem is értem minek formálnak véleményt, ha kevés információval rendelkeznek a szakról.


Egyébként pályakezdő átlagos műszaki menedzser átlagosan kb. 110-120 ezer kezdőfizetéssel számolhat az Észak-Magyarországi és kb 120-130 ezer körül a Dunántúli régióban. Persze ez is rengeteg tényezőtől függ, lehet ennél jóval több is, ha sikerül olyan helyen elhelyezkednek. De pályakezdőként ne legyenek nagy igényeid. :)


Egyébként aláírom, hogy nem a legkeresettebb szakma, de a legtöbb ismerősöm eltudott vele helyezkedni és tisztességes fizetéssel.

2014. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Általában azok szólják le, akik nem tudnak semmit róla. Én műszaki menedzserként végeztem, még a Bsc alatt felvettek egy multihoz menedzser gyakornoknak 3 évig ott dolgoztam diákbérhez képest magas fizetéssel. Amikor végeztem az egyetemmel, elköszöntem a cégtől, elég hamar elhelyezkedtem egy másik multinál menedzserként 500 br kezdővel. (Azokat a gépészmérnököket vezetem, akik az egyetem alatt hangoskodtak mindig, hogy majd a mekiben fogok dolgozni...)

De tény hogy van olyan műszaki menedzser ismerősöm aki 110 nettóért dolgozik kvázi titkárnőként. Szerintem, ha nem vagy debil, és szerzel szakmai gyakorlatot, beszélsz nyelveket, el tudsz helyezkdeni.

2014. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

1. 3 év tapasztalattal, főleg ha beszélsz nyelveket az 500 br korrekt összeg

2. Megnézném én ,hogy milyen mérnököket vezetsz 3 év tapasztalattal műmájer diplomával.

3. Maga a szak büfé, könnyen elvégezhető, de ha van hozzá 2 nyelv akkor eltudsz helyezkedni ,persze....és pár év után már nem a diplomát nézik

2017. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Műszaki menedzser szakkal( gépgyártó és gépüzemfenntartó) friss diplomásként bruttó 350 e Ftot keresek... Ennyit a büfészakról meg a semmiresemjó dumákról...
2018. okt. 10. 18:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyszer azt irod mire szamithatsz utana meg irod mennyit keresel

Most akkor mivan?

2018. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyolcas, ez egy négy éves kérdés :D
2018. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem nézte a dátumot :))


Kérdezőnek meg grat, kezdőként szerintem az teljesen jó, majd lesz több is.

2018. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!