Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi fizetési...

Szerintetek mennyi fizetési igényem lehet egy ilyen pozícióban?

Multicégről van szó, megyeszékhelyen, elvárás: diploma, két nyelven kell tudni magas színvonalon, és némi informatikai ismeret felhasználói szinten. Van még másfél év munkatapasztalatom is, ha ez számít. Mennyi bruttót mondjak szerintetek, ha rákérdeznek? Nem akarok túl sokat se mondani, de állítólag az se veszi jól ki magát, ha túl keveset kérek. Előre is köszönöm!

2014. aug. 29. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
350-400
2014. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Vidéken dolgozok, multi, nagyjából hasonló elvárások. 210 bruttó a kezdő.

Az első valamelyest jó helyen járt, a budapesti irodánkban úgy tudom, 340 az induló.

2014. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
milyen munkakörről van szó?
2014. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Köszi, hogy valamelyik hozzánemértő hülye ismét lepontozott.

A mi cégünknél (nem BPi a cég!) ennyi a "junior" bérsáv és hasonlóak a kritériumok (sőt, csak angol nyelv kell, nem kettő).

2014. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen, ügyfélszolgálat, beérkező megrendeléseket kell kezelni, és azoknak minden problémáját rendezni, nem kell szakképzettség, csak a két nyelv felsőfokon. Nem Budapest. Én is 200-220 közé saccoltam, köszi!
2014. aug. 30. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor csúnyán alásaccoltad - de nem baj, azt fogod kapni ha felvesznek és mindenki boldog lesz.

Na jöhet a lepontozás ide is...

2014. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán számít, nem kell túlgondolni. Ha az interjún finom érdeklődésed ellenére sem voltak hajlandóak elmondani a pozícióhoz rendelt keretet, akkor az ajánlatban úgyis benne lesz (ha szimpatikus voltál és ajánlatot tesznek). Legalábbis; annál a multinál ahol kontrolláltam a hr.-t, ott ez volt a folklor. Egyéni alkuk felső-közép és felsővezetőknél voltak jellemzőek...
2014. szept. 1. 17:59