Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg egy műszaki középisko...

Jelenleg egy műszaki középiskolába járok ahol gépészet-en vagyok. Nem tetszik a szakma meg amilyen munkát ezzel kapni fogok. Lehet olyat, hogy átmegyek rendészet-re egy másik iskolába? Hogy van ez? Valaki magyarázza el légyszíves.

Figyelt kérdés

Most lettem 9-es.

Szakközépiskola.

Főiskolára is szeretnék menni.

Vagy, ha csak érettségizek ebben az iskolában, akkor onnan mehetek tiszti-re vagy lehetek-e egyáltalán rendőr?



2014. szept. 4. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy sima szakmunkás után is mehetsz főiskolára (akár rendészetire) ha felvesznek. De természetesen átmehetsz egy másik iskolába is. Szóval, ha itt leérettségizel attól még lehetsz rendőr ha elvégzed a főiskolát. 3 napja jársz iskolába és már most nem tetszik? Én azt javaslom, hogy várd meg az év végét és ha még mindig ezen az állásponton leszel, akkor válts iskolát és menj át rendészetire.
2014. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2014. szept. 19. 14:09
 3/3 anonim válasza:
szerintem szakmunkasbol nem tud egyetemre menni. vegulis melyik erettsegijebol szamolnak a pontjait? es rendornek nem csak foiskolabol tudsz menni hanem rendeszeti iskolabo is. csak akkor nem hadnagykent kezdesz hanem azt hiszem ormesterkent
2014. dec. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!