Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindennap ahogy járok az...

Mindennap ahogy járok az utcákon gyönyörűbbnél gyönyörűbb házakat látok és arra gondolok h hogyan csinálták?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok szülői házban élek szeretnék sok pénzt keresni de jelenleg minimálbért kapok a munkámért.Így soha nem lesz saját otthonom arra gondolok h egy élet munkája ez,de sok ember tud valamit amit én nem,menő autóval járnak dolgozni szép háza van fiatalon hogy csinálják?

2014. szept. 6. 15:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha valaki privátban szeretne írni akkor tegye :-)
2014. szept. 6. 15:48
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jól keresnek, vagy örököltek, vagy hitelből.
2014. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Örököltek, nem csak melegedni jártak az iskolába vagy hitelt vettek föl.

Ismerősömnek is gyönyörű háza van, csak épp még 20évig törleszti.

2014. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szép házam van. 19 évvel ezelőtt hitel segítségével vettem fel. Míg mások tengerpartra mentek nyaralni, én fizettem a hitelt, és közben gyűjtöttem a pénzt, hogy nagyobb, még szebb legyen.. A fiamnak 23 évesen van egy kis kertes háza. Ő örökölte. De ő is gyűjti a pénzét, mert bővíteni akarja..

Amúgy meg a ház külseje sokszor olcsó, találó ötletekből áll....

2014. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Örökség, hitel vagy egyszerűen jó helyre születtek - pl. olyan családba, amelyiknek jól menő vállalkozása van, esetleg orvos/fogorvos/ügyvéd/gyógyszerész/bankár/mérnök 'klánba', ahol csak végig kellett sétálni a kitaposott úton.
2014. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodom a hitelen,de önerő nélkül ráadásul minimál bérre sztem nem adnának fel nekem hitelt vagy csak annyit amennyiből nem tudnék házat venni.
2014. szept. 6. 16:25
 7/15 A kérdező kommentje:
Vagy ami még eszembe jutott a Fundamenta lakáskassza,de 4 évig kellene fizetnem az rengeteg idő,ráadásul csak magamra számíthatnék ilyen téren,és ha valami közbe jönne ugrana az összegyűjtött pénz állítólag ha kimaradna a havi csekk.
2014. szept. 6. 16:30
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy jó diplomával nem lehetetlen 30 évesen bruttó millió körül keresni, abból pedig már lehet fizetni a törlesztőket.
2014. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

jó helyre születtek.


minimálbérből hitelt felejtsd el.

aki minimálbért keres annak biztos munkája sincs, ne ugráljon.

ha levonnak pl havi 60ból 30at, ami dolgozó embernek ételre is kevés, mit csinálsz? és ha kirúgnak létszámleépítés miatt?


majd ha hvai 200 körül keresel akkor tegyél félre a fundamentába, addig felejtsd el.


ha van még lehetőséged, tanulj valami gépész/programozó szakmát, azzal lehet keresni, a többi kuka.

2014. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Tanulni kell és érteni a pénzhez.


24 éves vagyok, havi 420-at keresek, mellé bejön egyéb forrásból olyan nettó 100. Jövőre emelik a fizum, szóval még több lesz.


Egyébként szegény családból való vagyok. Volt, hogy nem volt hol laknunk sem.

2014. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!