Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tovább? Mit tegyek?

Hogyan tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bébiszitterkedem külföldön. Az apa nagyon megkedvelt, mert látja, hogy milyen jól játszom a gyerekekkel és felajánlotta, hogy ha itt maradnék, tanulnék az adott városban, akkor fizetné a lakásomat. De itt olyan az egyetem, ami nekem nem megfelelő, mármint nincs olyan képzés, ami nekem való lenne. Sajnos nincs semmi szakmám, csak az adott ország nyelvét beszélem, így nehéz itt munkát találni, jogsim sincs. De jó lenne itt maradni, mert itt jobb az élet, Magyarországon tudom, hogy nem nagy jövő várna...

Van valami tanácsotok, hogy mit tegyek?



2014. szept. 7. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
És mindezt önzetlenül teszi? Megbízol benne?
2014. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Óvatosan ezzel. Azért, mert jó játszol a gyerekekkel, nem szoktak felajánlani lakbérfizetést.

Egyszer arra mész haza, hogy ott fekszik az ágyadban.

2014. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon megkedvelt. Úgy tekint rám, mint a gyerekei nővérére, :) családtagnak tekint.
2014. szept. 7. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ne válogass, de légy résen!
2014. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A felesége is családtagnak tekint?
2014. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Vállald el,de jobb, ha gázsprayel mászkálsz mielőtt meglepetés ér. +mindig legyen annyi félretett pénz amiből haza tudsz jönni, ha gond adódna vele.
2014. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!