Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek elvállaljam ezt a...

Szerintetek elvállaljam ezt a munkát?

Figyelt kérdés
AEGON biztosító, 6hónapra 450.000Ft fixet fizet összesen + jutalékot és aztán csak jutalékot. Lesznek elvileg ügynökeim akikért szintén kapok jutalékot. Pályakezdő közgazdász vagyok Kelet-Magyarországon. Egyelőre nincs jobb lehetőségem :/ És nincs se jogsim, se kocsim.

2014. szept. 7. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs más lehetőséged, akkor vállald el. Én a Generalinál vállaltam el majdnem egy ugyanilyet, csak az utolsó pillanatban bejött egy fix munkahely, így azt lemondtam. De ha nem lett volna ez a fix.. biztos hogy inkább elvállalom, mint a semmi :) Próbáld meg, mit veszíthetsz? Max. otthagyod, ha nagyon nem jön be.
2014. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Mit kell csinálni? Azt nem írtad!
2014. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Biztosításokat kell kötni az ügyfelekkel. Bár ezt így konkrétan nem mondták ki de házalni kell meg az ügyfeleket zaklatni telefonon.
2014. szept. 7. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha ezen múlna a megélhetésem, akkor elvállalnám, de amúgy nem. Telefonnal még csak-csak, nah de házalni...
2014. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért legyél annyira okos, hogy elolvasod a teljes szerződést mielőtt aláírod.


Pl el tudom képzelni, hogy bele lesz írva, hogy ha pl 1 éven belül felmondasz vagy elküldenek vagy nem kötsz eleget, akkor vissza kell fizetned azt a 450k-t.

2014. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

jól írja az utolsó, általában ezt kezdő támogatásnak hívják, amit ha felmondasz egy időn belül, akkor visszafizettetik..

amúgy milyen sulin és milyen szakon végeztél, hogy nem tudsz "válogatni"?

2014. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt nem a sulival van baj, inkább azzal hogy egyszerűen nem hirdetnek meg értelmes állást pályakezdők számára :(
2014. szept. 7. 22:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Főleg Északkelet-Magyarország nem hemzseg a lehetőségekben. Költözésen nem gondolkoztál? Csak nézz rá pár pesti kiírásra, és gondolkozz el a dolgon.
2014. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Tudni kell, ha nem kötsz havi legalább 2 biztosítást, akkor kirúgnak és akkor vissza kell fizetni az összeget. Valószínű ezt csak akkor kapod meg, ha eleve minden hónapban kötsz, de ki adna neked milliókat ? :D


Ez egy vicc komolyan mondom. Odamész valakihez egy telefon után, hogy tudsz egy jó befektetést, vegye ki a megtakarított pénzét a bankból és adja neked, mert a biztosítás az olyan jó :P


Ha később visszamondja, akkor vissza kell fizetned a jutalékot ! + ember nem ad ilyenre pénzt

2014. szept. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt írod, ügyfeleket kell zaklatni. Így fogalmaztál. Tehát kicsit már véleményt is alkottál. Ilyen gondolkodással pedig már azt sem értem, hogy min dilemmázol? Ha a te fejedben az ügyfelek felkeresése egyenlő a zaklatással, akkor ez a munka nem neked való!
2015. okt. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!