Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A METLIFE biztosítóval kapcsol...

A METLIFE biztosítóval kapcsolatban mik a tapasztalaitok? Dolgozott valaki nekik innen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 14:32
 1/1 anonim válasza:

Saját tapasztalatot tudok mondani, ha meghallod a nevét, inkább tedd le a telefont! :)

Egyébként átvertek engem, be se akartak jelenteni, csak 3 hónap próbaidő után! Én mégis kértem, hogy a próbanapra jelentsenek be, már alapvetően könyörögni kell, hogy bejelentsenek?! Szóval elgondolkodtató, hogy egy ilyen NAGY cég, különböző kontinensekre terjeszkedve, ennyit sem ad magára, ennyire sem tartja a munkavállalókat. Semmilyen papírt nem kaptam arról, hogy bejelentettek, reggel eljátszották, hogy adó, taj, személyi, lakcímkártyát elkérték, többször rákérdeztem, többször a képembe hazudtak, hogy bejelentettek, INGYEN DOLGOZTATTAK, mert hogy "így szokás" a próbanapon. Ennyi választ kaptam miután 5 órát ingyen dolgoztam. Úgyhogy SEMMI JÓ véleményem nincs. Kívül ragyogást mutatnak már az orientáción is, belül hazugság hazugságra halmozás, már alapvetően a felmerülő kérdésekre is kitérően válaszoltak, passzolgattak egyik emberről a másikra, hogy majd az interjún válaszolnak, majd ha megérkezik az illető ő válaszol stb. Az egész mögött éreztem, hogy valami nagyon nem stimmel. A folyamatos beszéd is a manipulálás része, mindenről beszélnek, de konkrét pl. mettől meddig dolgozz csak nagy nehezen derül ki (ha már nem tudnak kitérni a válaszadás elől, annyiszor kérdezed). SENKINEK NEM AJÁNLOM, aki őszintének érzi magát és nem egy manipulatív munkahelyet szeretne, ahol az alapvető személyi jogait megsértik, első körben hazugsággal próbálják behálózni.

(ellenőriztem Ügyfélkapun keresztül, hogy tényleg nem jelentettek be)

2019. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!