Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakmunkás Okj-t...

Melyik szakmunkás Okj-t válasszam?

Figyelt kérdés
16/f vagyok.jelenleg egészségügyi suliba vagyok 11.-es de egyszerüen utálom.legjobban a kőműves vonz,sokat dolgoztam nyáron kőműves mellet,és nagyon jol lehet vele kerseni.de nem tudom h találnék e munkát pályakezdőként.más hiányszakma is szóba jöhet de nem tudom melyikkel tudnék minél előbb elhelyezkedni és viszonylag normális fizetést keresni. (Pl nyáron egy nap lebetonoztunk 20 nm-ert egy nap alatt ami 44 e forint a 2 segédmunkás kap osszesen egy tizest és 34 marad a kőműves zsebébe) 2200 ft/nm betonozás drága?

2014. szept. 8. 22:02
 1/2 goaus ***** válasza:
Ha megtetszett a kőműves, tanuld ki azt! Jó szakma, ha jó munkaerő leszel mindenképp kapsz melót, és ha kevés a lóvé, vagy nem jó hely, mész tovább. Kinn is jól kereshetsz vele nagyon, ha tudsz vmilyen nyelvet. Szakmunkásként kinn érdemes dolgozni, a jók nagyon durván meg vannak fizetve nyugaton ma már.
2014. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bettah1991 válasza:
Szia. Az OKJ tanfolyamok, illetve képzések nagyon sok jól megfizetett szakmát kínálnak, ha te inkább az építészet mellett döntenél, akkor ezen belül is rengetek lehetőség van például: Betonszerkezet- készítő, betonelem gyártó, kőműves hidegburkoló, kőfaragó, műköves és épületszobrász, és még sorolhatnám, ezért ha az építészetet szereted, akkor ezek közül a képzések közül mindenképp érdemes elvégezni a kedvedre valót!
2014. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!