Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az osztályfőnöki pótlék...

Az osztályfőnöki pótlék megvonható-e?

Figyelt kérdés
A különböző jogszabályokat nézegetve én azt szűröm le hogy iskolarendszeren belül mindegy hogy KLIK vagy alapítványi fenntartású, a jogviszony munkaviszony vagy közalkalmazotti.
2014. szept. 9. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A jogszabalyok csak kozalkalmazottra vonatkoznak. Alapitvany, egyeb, ugy fizet, ahogy akar.
2014. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztosan szeretném tudni, mert ez a tervük. Az alapfizetést sem fizethetik úgy ahogy akarják, különben nem emelték volna a fizetést tavaly szeptemberben őket ismerve.

Pl. ilyet olvastam:

Osztályfőnöki pótlék jár annak a pedagógusnak, aki iskolában osztályfőnöki feladatokat, kollégiumban, alapfokú művészeti iskolában önálló tanulócsoport-vezetői feladatot lát el.

Természetesen lehet igaza az előttem szólónak is, csak biztosra akarok menni.

2014. szept. 9. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnöki pótlék mindössze néhány ezer forint, szóval ezzel ne állítasz falhoz senkit.
2014. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó hogy minden pénzügyi jellegű kérdésemre az a válasz, hogy csak pár ezer forint. Van amikor az a pár ezer forint is nagyon szükséges. Örülök ha valakinek hónap végén nincs olyan hogy de jó lenne az a pár ezer forint is.

Egyébként meg kötelező pótlék, nem cafeteria.

2014. szept. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!