Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nemrég egy fiatal lány hírdette, hogy munkatársat keres. Én elküldtem neki a telefonszámomat majd ő fel is hívott. Abban egyeztünk meg hogy majd keresni fog engem és mindenképpen személyes találkozón szeretne nekem elmondani mindent. De nekem ez elég furcsa hogy telefonon csak annyit tudtam belőle kiszedni hogy egy internetes vállalkozása van és ezzel kapcsolatos. Nekem ez eléggé úgy tűnik hogy mlm-es dologba akar belevinni. Szerintetek érdemes egyáltalán találkoznom vele vagy csak időpazarlás?

2014. szept. 14. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

99,99%, hogy csak időpazarlás.


Őszintén, aki el sem meri mondani, hogy mit akar tőled az vagy valami illegálisban töri a fejét vagy valami olyanban, amiről meg kell, hogy győzzön...

2014. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De miért itt kérdezed? Hívd fel, s kérdezd meg a hölgyet. Ha nem mondja meg, ne menj el, és kész.
2014. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!