Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék Németbe munkát...

Hogyan tudnék Németbe munkát vállalni itthonról?

Figyelt kérdés

Középiskolai diplomám van, szóval először valami raktárba gonoltam dolgozni, mert még a német beszédem nem a legjobb.

Szóval hogy kellene ezt elkezdenem? Nem akarok 1 hónapig autóban lakni meg munkanélkül tengődni stb...van itt olyasvalaki, aki kiment?


2014. szept. 16. 13:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%

"Középiskolai diplomám van"


Hogy micsodad?


Internetes allashirdeteseket nezegethetsz , de ertelme, nulla, vegzettseg es nyelvtudas nelkul az eselyed minimalis.

2014. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%

Kozepiskolai erettsegid van maximum, nem diplomad. Azzal kb. ki is torolheted, az alja munkat sem fogod megkapni, ha meg nemetul sem beszelsz.


Gondold at meg egyszer, mit akarsz.

2014. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%

"Németbe"

"középiskolai diplomám van"

:D:D:D:D:D

2014. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
53%
Neked ugyan még nyolc általánosod sem nagyon lehet...
2014. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
:D Na jól van emberek, nem kell mindenbe belekötni. Kárpátaljai magyar vagyok, nálunk így mondják, hogy középiskolai diploma. A Németbe szót se használjátok?
2014. szept. 16. 13:53
 6/35 A kérdező kommentje:
Amúgy átgondoltam, az alja munkát is elvégzem, inkábbazt, mint hogy itt b*sszam el az egész életem.
2014. szept. 16. 13:59
 7/35 anonim ***** válasza:
66%
a "németbe" kifejezest csak a nagyon iskolazatlan emberek hasznaljak. A diploma nalunk csak egyetemi/foiskolai vegzettsegre hasznalatos.
2014. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Na látod, nálunk ez nem így van. Nem kellene mindjárt lehurrogni az embert. A diploma szó valószínűleg azért van nálunk használatban a középre is, mert az Ukránok középiskolai diplomának mondják a középiskolai érettségit...mindegy, már megszoktam, hogy a magyarországiak a legokosabbak, főleg a fővárosiak.
2014. szept. 16. 14:22
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
inkabb azt tanuld meg hogy mit hogyan neveznek magyarul. es akkor nem fognak rad ertetlenul nezni.
2014. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ezt vedd tájszólásnak, ezt mi itteniek így mondjuk és kész, ha ezt nem tudod megérteni, akkor az nem az én hibám, de nem is hibáztatlak, mert nem itt nőttél fel, nem látsz bele a dolgokba. De, én se nevetem ki azokat, akik kósereznek, vagy igen helyett azt mondják, hogy "ja". Akkor ezuátn én is b*sszam le az ilyeneket vagy mi?
2014. szept. 16. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!