Ez jó válasz volt?

Figyelt kérdés
Megkérdezték interjún, hogy miért vegyenek fel, és azt válaszoltam, hogy mert szeretek csapatban dolgozni, és nagyon elszánt vagyok. ha kigondolok valamit, addig megyek, míg el nem érem.
2014. szept. 19. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Sablonválasz, de szerintem jót mondtál végülis, ilyeneket szeretnek hallani.
2014. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

én erre visszakérdeztem volna hogy miért ne?

a legjobb emberektől sem kérdezgetnek ilyeneket a zseniktől, ezek szerint te nem vagy zseni ha kérdésekre kell válaszolnod.

De amúgy ez egy semleges válasz volt, gyárba biztos jó lennél, ahol alkalmazkodni kell, de fejlesztési részlegnél ez kevés.

2014. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

"a legjobb emberektől sem kérdezgetnek

ilyeneket a zseniktől, ezek szerint te nem

vagy zseni ha kérdésekre kell

válaszolnod."


Szerintem a te eléggé értelmetlen mondatod se valami fényes, sőt akkor már inkább a kérdező sablon válasza.

2014. szept. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nem kell mindenbe az értelmet keresni, vagy fáj hogy gondolkodnod kell egy picit?
2014. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Igen fáj, ha azért kell gondolkodnom, mert más képtelen fogalmazni, főleg úgy h előtte osztotta az észt.

Kész vicc vagy....

2014. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!