Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18/f vagyok suliba járok...

18/f vagyok suliba járok utána edzésre szóval nincs sok időm de pénzt szeretnék keresni hogyan tudnék biztosan pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elkezdek tippmixezni de ahogy környezetembe nézekm inkább pénztemető:D esetleg tőzsde vagy internetes aukció utána haszonnal eladom? Ötleteket várok tapasztalatokat !?

2014. szept. 20. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, ha meg edzésre nincs idő, sorry. Vagy ez vagy az. Egyébként lehet diákmunkát találni ami iskola után van
2014. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Újságkihordás hétvégente. Elég nyugis meló. 17 éves vagyok, már második éve csinálom, és nagyon jól fizet :D Pénteken megkapom az újságokat, aztán hétfőig szét kell hordani. Csak az a hátrány, hogy ha esik az eső, rossz idő van, akkor is kézbesíteni kell. Szóval ősz a legsz*rabb időszak, amikor ilyen esős szeles idők vannak, tél az jó mert csak hideg van :D

Simán győzöm hétvégente csinálni, általában szombaton csinálom, 9től délutánig (4-5-ig).. Ez mellett tanulnom kell, edzek, és vannak hobbijaim is :)

2014. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!