Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi AZ ahol jó fizetést kapok?

Mahhoo3-3 kérdése:

Mi AZ ahol jó fizetést kapok?

Figyelt kérdés
Jövô nyáron (2015) mennék nyáron dolgozni. (Aug. Ban leszek 16, most 15 vagyok, ausztriában lehet már 14 el, gondolom magyarországon is) na most, mi AZ a munka ahol viszonylag jó fizetest kapnek es mennyi az? AZ hogy milyen munka annyira nem szamit, majd amit irtok ugyis latni fogom h mi tetszik. És ski már volt nyáron dolgozni privátba léci leirja hogy ez hogy megy és milyen?)

2014. szept. 22. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen max valami diákmunka jöhet szóba 5-600Ft órabérért.
2014. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

17 éves vagyok és nyáron napszámban dolgoztam. Pár hétig birtam, elég alja meló, viszont egész jól fizetett. 680Ft/óra de ebből ment le az adó, szóval olyan 600Ft-ot kaptam kézre egy órára. És a fél órás szünet is fizetve volt, a kukoricás közepén pedig szépen lehetett pihenni :Đ

16 évesen is voltam már itt melózni. Ami a legrosszabb volt, hogy 5kor kellett kelni, 6kor meg már melóztunk. És 10km-t bicikliztem hajnalban. Aztán felkelt a nap és megdögöltünk a melegtől. :D

Ha van lehetőséged próbáld ki, de garantálom, hogy idegölő meló.

2014. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!