Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! Mennyit keres egy csomags...

Üdv! Mennyit keres egy csomagszállító futár (DHL, GLS vagy akár kisebb futárszolgálatnál). Érdemes-e ezt a pályát választani? Várom a hozzászólásokat, tapasztalatokat, élményeket.

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 70-120 000 között.
2014. szept. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
GLS-ről és DPD-ről tudom hogy ott olyan 100 nettó és 140 ezer körül keresnek.Viszont elég nehéz bejutni,legtöbb kihalásos alapon megy,vagy valami ismerős által.Persze láttam olyat is,aki nem ismerős által került be.Viszont ez az a munkakör,ami vagy nagyon bejön valakinek,vagy 1-2 hónapnál nem bírja tovább.Szóval ez ember függő.Nekem több ismerősöm haverom dolgozik,dolgozozz ezeknél a cégeknél.Valaki utálja és nem bírta 3 hónapnál tovább,de van olyan is,aki imádja ezt csinálni.
2014. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ja még annyi hogy,általában reggel 5-re bent kell lenni a depoba.És sokszor este 6-7 körül végez az ember.Szóval arra készüljél fel,hogy van olyan hogy napi 12 de akár 14 óra is lehet egy napod.Persze függ attól hogy milyen körzetet kapsz és mennyi címed van.De többnyire átlagban olyan 12 órát mennek.Arra is készülj fel,hogy nem éppen stressz mentes munka ez.De ha pörgős fajta vagy és birod a stresszt amihez persze hozzá lehet szokni,akkor biztos befog jönni.Mert azért sokszor hajtani kell és nyomni neki.
2014. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vannak kisebb nagyobb cégek ahol szoktak felvételt hirdetni.

Annyit a felettem szólóhoz hogy a jattot megtarthatod, úgy egy kicsit több marad.

2014. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. szept. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!