Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Csak én tapasztalom azt, hogy állásjelentkezésnél még válaszra sem méltatnak a munkakínálók?

Figyelt kérdés
Nemrég diplomáztam, ezerrel keresem az állásokat, már nem csak a szakmámon belül, mert akkor sehová sem haladnék, mondjuk így sem haladok. Kezd kicsit frusztrálni a dolog, hogy még válasz levelet sem írnak, se annyit, hogy nem kellek, se azt hogy nincs tapasztalatom és nem vesznek fel :S Annyira idegesítő.... más is van hasonló cipőben?

#jelentkezés #munkakínálók
2014. szept. 25. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. 100ból talán ha van 1 interjú, meg még 2 másik helyről válasz, h nem engem választottak. A többi helyről néma csönd és hullaszag, mintha csak a kukába dobtam volna az emilt.


És ha ez megnyugtat: én már nem pályakezdő vagyok, diploma után vagyok 15 év munkatapasztalattal.

2014. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
az a baj, hogy egy-egy állásra sokszor száznál több jelentkező van (nem vicc, nálunk konyhai kisegítőnek 144 ember jelentkezett). Egyszerűen képtelenség mindig, mindenkinek visszajelezni. De tudom, mennyire nehéz, volt benne részem pár hónapig.
2014. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor így a büdös életben nem lesz munkám néha már azt érzem :S
2014. szept. 25. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát gyakorlatilag (ha nincs ismerősöd és csak pályázol), akkor a lottó 5ösnél is nehezebb. kb 150-1500 pályázat körül épp a tiédet olvassák el és behívjanak és ne legyen nálad jobb jelölt, se csókos se legyen köztük, se kevesebb bérigénye nálad-mert ha csak egyik fennáll, már nem te leszel a befutó.
2014. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindezt milyen diplomákkal csináljátok?

Másik: sok múlik az emberi tényezőkön. Közel sem voltam éltanuló, mégis (szerintem) nagyon jó helyre kerültem dolgozni. Nagyképűség nélkül mondom, szerintem azért, mert tudok normálisan megnyilvánulni, nálamnál meg jobb jegyekkel teljesítő embereket meghallok beszélni és csak lesek.

2014. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!