Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segédápolóként dolgozom...

Segédápolóként dolgozom Budapesten, egy kórházban, havi 120 órára vagyok bejelentve, így mennyi fizetésre számítsak szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy rémesen alacsony az egészségügyi dolgozók bérezése.Mekkora ez a rémesen alacsony? 40 ezer Ft-tal akarják kiszúrni a szememet? Előtte Tesco áruházban dolgoztam bolti eladóként, és 70-75 ezr körül mozgott a fizetésem, amit kézhez kaptam.

Kicsit elriaszt, hogy minden munkatársamnak 2 munkahelye van, (van akinek 3 is). Nekem nincs gyerekem, iskolába is járok ez mellett, nincsenek hatalmas kiadásaim, autóm sincs stb. de azért olyan 60 ezer vagy afeletti fizetésre számítok (mármint amit kézhez kapok).

Szerintetek mennyi fizetésre számítsak? Közalkalmazotti jogviszonyban vagyok alkalmazva, és az érettségimmel vettek fel a munkakörbe.

Előre is köszi !



#fizetés #munka #segédápoló #egészségügyi állások
2014. szept. 26. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből ki tudod számolni:

[link]


Ha a legalacsonyabb "A" fizetési osztályba vagy, akkor a 120 óra miatta minimálbér cca 75%-t kell venni. Tehát kb. 50.000,- Ft-ot kapsz.

2014. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

60ezer?

Ne haragudj de az szánalmasan kevés. Èn biztos pattannék a helyedben külföldre. És is segédápoló vagyok, 5 éves munkaviszony után a múlt havi fizum 640 volt.

2014. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szánalmasan kevés, de amiket itt hallok, nagyon aggasztó a helyzet, 60 ezernek is örülhetek.... Lehet az lesz, h visszamegyek a tescóba, ha még az is jobban fizet ennél :((
2014. szept. 26. 16:52
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is pattanni akarok külföldre, de még nem tehetem :(

Ugyanis tanulok OKJ-képzésben az Általános ápoló, felnőttápoló képzést, s még nem fejeztem be. Azt még itt kell befejezni.

2014. szept. 26. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináljad hamar, és ha nincs ami otthon tartson nagyon akkor irány külföld.

Nekem magyarázhat bárki, hogy így a haza, meg úgy magyar hon, ha máshol tobbet adnak akkor oda megyek.

Otthon kiszúrták a szememet aprópénzzel, itt meg 20x annyit keresek?

Hulye lennék haza menni...

2014. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled. :)
2014. szept. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!