Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 21-én kezdtem a munkát,...

Ha 21-én kezdtem a munkát, mikor fogok fizut kapni?

Figyelt kérdés
Diákmunka. A szövetkezetnél azt mondták, 15-25-e között mehetek a pénzért (választhattam, hogy készpénzben kérem-e vagy utalják, én kézbe szeretném). Ha 14-én még fogok dolgozni, azt is megkapom majd, vagy az majd átcsúszik kövi hónapra?
2014. szept. 30. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy bérszámfejtésnél naptári hónapot vesznek figyelembe, azaz 21-től 30/31-ig fogják elszámolni, azt fizetik ki köv. hónap 15-25 között.
2014. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, megkérdeztem az előbb, és tényleg. :/ Pedig jól jött volna több pénz. Köszi a választ.
2014. szept. 30. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért fizetnek mindenhol némi csúszással, mert bérszámfejtési időszak van, nem azért, mert valaki a hasára ütött, hogy mi ilyenkor fizetünk. Ilyenkor számolják ki, mennyit kell fizetni 1-1 embernek. Olyan nem nagyon van, hogy 15-én fizetnek, de figyelembe veszik a 14-ig ledolgozott napokat. (Ettől függetlenül kicsit durva, hogy 15-ig nem fizetnek semmit, sokáig ülnek a pénzen, a normális a 10-e, de a legtöbb helyen az előtt fizetnek.)
2014. okt. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!