Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Annak a munkanélkülinek, aki...

Annak a munkanélkülinek, aki elvállal egy Munkaügyi Hivatal által finanszírozott tanfolyamot, annak a tanfolyam idejére jár álláskeresési (vagy valamilyen) támogatás?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi? Mi alapján számolnak, ha számolnak egyáltalán?
2014. okt. 1. 09:34
 1/4 anonim válasza:

Én most fejeztem be egy ilyen 3.5 hónapos tanfolyamot. Munkanaponként (jelenléti ív alapján, tehát attól függően számolják el) 2300 Ft/hó, és következő hónap 20.-a körül fizetnek. Mi 51 eFt-nál sosem kaptunk többet teljes hónapra. Ha van gyermeked, akkor + 10 ezer, azt hiszem.

Hiányozni csak orvosi/rendőrségi/bírósági igazolással lehet, a tanfolyam óraszámainak 10 %-át, ha meghaladod, kirúgnak és fizethetsz vissza mindent. Utazáshoz bérletet biztosítanak.

Egyéb pénz nem jár, csak a tanfolyamon való részvételért kapott összeg.

2014. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi, elírtam: 2300 Ft/nap!
2014. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. okt. 2. 23:02
 4/4 anonim válasza:
Szívesen.
2014. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!