Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire kell tudni hegeszteni?

Mennyire kell tudni hegeszteni?

Figyelt kérdés

Németországba keresnek hegesztőket erőművek turbináinak hegesztésére.

Ez mennyire komoly dolog? Most végeztem mint hegesztő és szeretnék kimenni dolgozni- 5000 euró bruttót kínálnak. Az jó pénz német viszonylatba ?


2014. okt. 1. 09:47
 1/2 goaus ***** válasza:
Én kinn dolgozom másfél éve, itt aki nem vérprofi azt egy nap alatt elhajtják. Vannak persze sima CO-s helyek ahol kisebb bérért nem kérnek ilyen szintet, de ahol nagy a fizu, ott nagyon magasak azért az elvárások is. Amit írtál arról látatlanba nem tudok mit mondani, próbateszten eldől mit tudsz, ezt be kell vállalni. Aki profi annak mindegy mit hegeszt, nem fél, odamegy azt megcsinálja.:) El kezdeni valahol, ha úgy érzed jó vagy, próbáld meg. Ha bizonytalan, kezd egyszerűbbel szerintem.
2014. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kell a tapasztalat, főleg ilyen magas munkabér mellett. van egy teszt nap,ahol ha nem ütöd a mércét,akkor már mehetsz is. sajnos tapasztalatból tudom. én friss papírral mentem ki, és szerintem sokat elárul,hogy 3 hónap alatt már az 5. munkahelyen vagyok,mert nincs elég rutinom a hegesztésben
2014. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!