Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzot PDF formátumba...

Önéletrajzot PDF formátumba érdemes elküldeni?

Figyelt kérdés
Vagy milyenbe?

2014. okt. 4. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pdf a jobb. Nehezebben módosítható mint pl. a doc.

/hacsak nem kifejezetten más formátumban kérik/

2014. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is csak azért, mert nehezebben módosítható, hanem mert elegánsabb. Egy PDF mindenhol ugyanúgy fog megjelenni, pont arra találták ki, hogy ha mutatni akarsz valakinek egy dokumentumot képernyőn, ezt használd. Abban küldeni, amiben szerkeszted, már-már tahóság, hiszen elég sok program elég sok formátumában szerkeszthetsz, már az is szerencse, ha a másik meg tudja nyitni, nemhogy úgy nézzen ki, ahogy akartad.
2014. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A .doc is ugyanolyan elfogadott. Én már hallottam olyat is, hogy a hr-esek egy program segítségével kulcsszavakra keresnek rá, például bizonyos nyelvtudásra és ezekhez a .doc formátum jobban hasznosítható.
2014. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ - a közvetítők, fejvadászok szerkeszthető formában kérik, oda nem jó a .pdf, csak a .doc vagy .docx
2014. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3: PDF-ben is lehet keresni, nem muszáj doc-nak lennie a formátumnak.


Én is mindenhova PDF-ben küldöm, mert úgy nem esik szét, ha megnyitja a régi Officeban az önéletrajzomat.

2014. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hiába excelbe küldtem behívtak.
2014. okt. 7. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Excelben küldtél önéletrajzot? :D Az se semmi.
2014. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!