Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a tiszaújvár...

Mi a véleményetek a tiszaújvárosi Jabil Kft-ről?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várom akik ott dolgoznak vagy dolgoztak!
2010. jan. 22. 18:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Én ott dolgoztam 7 évig....elég is volt...bolondnak nézik ott az embert,meg állatnak.Nagy a fejetlenség és a rabszolgatartás szó jut az eszembe...azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
2010. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szar! Én 3,5 évig dolgoztam ott,de már sokkal hamarabb elkellett volna jönnöm.Ha nem nyalsz akkor kidolgoztatják a beled.Mindenért Te vagy a hibás,mindenre neked kell figyelned.Az új dolgozók több fizut kapnak mint aki már évek óta ott dolgozik.Nincs véglegesítés.Felveszik az embereket,3hónap múlva elküldik.Majd ha elmegy a munkaügyibe megint visszaveszik,hogy bezsebeljék utánnuk a támogatást.A szünet az pontosan csak annyi amit adnak,nem késhetsz még 1percet sem ,mert akkor megáll a termelés.Vagy pl. a 20perces szünetbe ,ha még a büfébe is menned kell egy 15perc sorbanállásra számolj.Mikor én odamentem a 8órát egyhelyben állva kellett ledolgoznom.Lehuzzák az emberről az utolsó bőrt is.És ráadásul semmibe néznek,megvádolnak.Nem győzhetsz a nyalisokkal szemben bármit teszel.Kétszer -háromszor többet kell dolgoznod mint nekik.Volt olyan,hogy 40fokban kellett dolgoznom,mert az illetékes rossz szakembereket hívott a klíma javítására és elb...

Mindent csak engedéllyel és ha vki beül a helyedre,de ezt nem szivesen teszik.

Ami a jabilről eszembe jut:igazságtalanság,kizsákmányolás,kihasználás,robot,minimálbér,cigányok,lopás,rabszolgamunka

2010. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem mind1,hogy mérnök vagy sori munkás vagy...

mérnökként nekem jó dolgom volt,csak ugye leépités...

sori dolgozóknak nyalóka...

2010. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%

Én most voltam toborzáson.FULLGÁZ !!!

A k....a anyját annak a sok szemét kihasználó se...fejnek !!!! Magas szintü képesítésem van,ami oda való lenne,erre ráír a lapomra 72 ezer BRUTTÓT a homokláda!!

Én meg a pofájába vágtam a papírt.Üvöltöttem azokkal a moslékokkal !!Visszaszólni meg nem mertek,mert kicsit sok ember volt,aki az én pártomra állt.:)

De beolvastam nekik rendesen.Biztos nem teszik ki az ablakba !!XD

Felvesznek oda mindenféle retek embert.Tök mindegy ki az.

3 hónap után meg elküldik hogy nem felel meg a munkája.

Melyik az a munkahely,amelyiknek embereket kell toborozni?? A JABIL!! MIÉRT?? Mert amugy senki sem menne oda !!!

Tud valaki egy olyan oldalt,ahová véleményt lehet írni,és szinte mindenki olvassa ?? Írjátok már meg nekem az oldal címét.Írnék egy cikket a HÍRES JABILRÓL !!

Hogy robbanna fel !! Az emailcímem: Shark1300gls@hotmail.com

Ide írjatok nekem hírdetöoldal címeket,ahová írhatok véleményt.KÖSSSZI !!

2010. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

A soron 12 óra állva, mindig más "cellában".

Kötelező túlóra. Máskor meg miután bebumliztál X km-ről, hazazavarnak,hogy vedd ki a szabid.

Mire kiérsz a "csillagkapun" majdnem vége a szünetnek.

Embertelen.

2010. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!