Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki a Joshi Barat...

Dolgozik valaki a Joshi Barat showban?

Figyelt kérdés
Munkát ajánlottak.
2010. jan. 22. 21:18
 1/10 anonim válasza:
100%

:D:D


Felejtsd el, ha segédszerkesztőnek hívtak..


Nagy kamu, nem fizetnek ki, én is úgy jártam.


Mellesleg az egész légkör iszonyú gáz csupa prosti meg homo melózik abban a szerkesztőségben de ha bemész a rónába majd meglátod hogy mekkora kamu vetítés az egész..


A lényeget mindíg kihagyják ami a következő:


- fizetés nincs

- bejelentés sincs, de ha te kéred bejelent a showandgame viszont a fizetendőket neked saját zsebedből kell befizetni! Ergo annyi mintha egyéni válallkozó lennél

- jutalék van egy egy megcsinált műsor után ha a te alanyod válik be de ez a jutalék ami töredéke annak amit a szerkesztők vágnak zsebre az embered után akit te hajtottál fel és dumáltad be adásba.

- elképzelhető hogy ha nem teljesítesz az az nem hozol alanyt rádverik a telefonszámlát...


Nameg ugye az is fogas kérdés hogy ha te nem kérsz bejelentést szerződést meg nem kötnek veled csak ott vagy és melozól akkor minek alapján követelheted majd a pénzed..



Mellesleg az első dolguk titoktatrtásit aláíratni haoyg belépsz az ajtón, velem is ez volt de magasról leszrom!!


Menj el egy próbanapra érdemes megnézni mi van a színfalak mögött!

Nekem kb 3 nap kellett hogy bebizonyosodjon hogy ez tényleg kamu!

2010. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jó hír:(
2010. jan. 22. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Mónikáéknál dettó ugyanez a szitu!

:(

2010. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én egy valamit bántam amikor elmentem...


Hogy a tankolókártával nem húztam tele a saját kocsimat is amikor elküldtek alanyokért az ország másik végébe a céges autóval..


Próbáld ki menj el!


Tapasztalat gyüjtésre kiváló, legalább látod hogy miylen valójábana média másik fele..

2010. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod probald meg de amit az elso irt az szorol szora igaz!
2010. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor nemsokáig dolgoznak ott az emberek!Mi lesz,ha nem lesz ki felhajtson fogatlanokat?
2010. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindig lesz, mert szerencsétlen és hülye emberből is van elég ebben az országban.


Arra lennék kíváncsi inkább, hogy más adóknál is ilyen a helyzet? m1/m2?

2010. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a tapsoló emberkékkel? Mindig ugyanazokat látom a közönség soraiban!!!
2010. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
arra én is kíváncsi lennék
2010. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tapsolókat nemtom hol szoktak verbuválni, sztem mindig máshol, azthiszem 5ezer forint 8 vagy 10 óra. Egyik volt osztálytársam anyját a férje tartja el, és szinte minden monika showban ott tapsol Mónika mögött. jó élet xD
2010. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!