Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetnék a viván vagy...

Hogy lehetnék a viván vagy bárnelyik ilyen csarornán műsorvezető/riporter, mint pl. : RandomMarci, Sebestyén Balázs. Stb?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Főiskola, kommunikáció szak. Plusz protekció vagy nagyon jó államvizsga, esetleg megpályázod, hogy az adott csatornánál legyél gyakornok. Mindenesetre nagyon talpraesettnek kell lenni és rengeteget tanulni és persze nyalni!
2014. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a randomarci? | nemrég lett 18.
2014. okt. 7. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen jó megjelenésed (a korodnak megfelelően) legyen jó kisugárzásod és ne legyen probléma hülyét csinálni magadból. Aztán próbáld meg valahogy felhívni a figyelmüket.
2014. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sem baj ha meleg vagy és lepippantod az igazgatót
2014. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Random Marci sosem fogja annyira vinni, mint Sebestyén Balázs. A 2 ember ég és föld. Ez a Marci gyerek pár év múlva sehova sem fog kelleni, hiszen kiöregszik abból amit csinál, jön helyette másik suttyó, ennyi. Kivéve, ha szerez egy diplomát, de szerintem nagyobb ker.csatornák nem fognak ugrálni érte.

Viva régi műsorvezetői pl. Balázs, Lilu, most RTL-nél vannak, de pl. Lilunak is közgáz diplomája van. Nem véletlen írtam, hogy fősuli, kommunikáció szak, régen elég volt a magyar szak is. Ha komolyan veszed a dolgot, nem ilyen Marcikat akarsz utánozni, max. 5 évet adok neki, vagy annyit sem. Egyébként soha nem hallottam róla, most néztem csak utána, ki lehet ez. Már ez is jelent valamit, sokan nem is tudják ki ez a Marci, de a Balázst, Lilut tuti sokan tudják, hogy kik is. Szerintem te még nagyon gyerek vagy, van időd gondolkodni.

2014. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sehogy
2014. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!