Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg hány forint a szakkép...

Brokenbone kérdése:

Jelenleg hány forint a szakképesítéshez kötött meló (konkrétan a gyp asszisztens) minimálbére?

Figyelt kérdés
A gyógypedagógia asszisztens 8 órát dolgozik, és ha jól tudom 114 ezer forintnál kevesebbet nem kaphat, mivel szakképesítéshez kötött munka.Viszont olvastam és hallottam is gyp asszisztensektől, hogy csökkentették a fizetésüket, konkrétan azoknak akik érzékszervi sérültekkel vannak.Akkor most hogy is van ez?114 ezer a minimális bér egy ilyen egyébként rohadtul nem könnyű munkáért, még is csökkentik?Valakinek tapasztalat ilyen téren?Ezen múlik, hogy mi lesz velem később, ha elvégzem a szakmát.

2014. okt. 14. 22:34
 1/3 anonim válasza:
Menj másra.. Anyám 67ezret keres gyp asszisztensként... Ráadásul 8 órában.. csak szopnál ezzel. Menj gyógypedagógusnak, annak 150+ a fizetése.
2014. okt. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
anyám is ezt dolgozza, és 110 körül keres, szóval érdekes dolgok vannak itt.a pedagógus téma nekem nem adja, nem lennék jó pedagógus szerintem, de lehetséges hogy tovább tanulok.
2014. okt. 15. 19:03
 3/3 anonim válasza:
Hát akkor anyád jókor volt jó helyen.
2014. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!