Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresel, mennyi a...

Mennyit keresel, mennyi a nettó fizetésed?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, nagy segítség lenne, ha lernátok mennyit kerestek, a végzettségeteket, és hogy elégedettek vagytok-e az állásotokkal! Köszönöm szépen előre is!

2014. okt. 18. 15:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
3 szakmával betanított munkás, 1 műszakban nettó 90-100e-ért.
2014. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
87%
350-500E nettó. Kamionsofőr. Szimpla érettségi. Elégedett vagyok.
2014. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Bölcsészdiplomák, multidroid, havi nettó 220-300 között, túlórától függően, plusz évi 350 bruttó cafetéria. A fizu szerintem pályakezdőként korrekt -4-5 év múlva mondjuk legalább ennek a dupláját szeretném hazavinni- a munka meg nem rossz.
2014. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
gepeszmernok, mindent osszeadva kabe 7000 euro netto, kulfoldon. szeretem a munkam.
2014. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Minőségellenőr, betanított munka, havi 15 nap munka, nettó 140 ezer plusz 18 ezer kafetéria, plusz évi 300.000 nettó jutalom.

Nem vagyok elégedett, mert utálom.

Amúgy fősulira járok, remélem ha végzek, jobb fizum lesz..

2014. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Folyamatban lévő jogász végzettség, jelenleg bírósági végrehajtójelölt vagyok. Az irodában jelenleg 4 jelölt van, kettő szokott helyszínre kijárni, kettő pedig az irodában fogadja az ügyfeleket, illetve a hivatalos iratokat szerkeszti. Én az utóbbi vagyok. Jelenlegi fizetésem: 160 nettó + túlóra (az meg mindig van). Én elégedett vagyok a munkával, a hírekkel ellentétben nincsen probléma az ügyfelekkel, egy-kettő problémás van, de azok is tűrhetőek, nagyon ritkán kapunk panaszt az MBVK felé, a 2 év alatt eddig 1-et kaptunk, azt is visszautasították, végrehajtási kifogás is talán 4-5 volt, de eddig mindegyiket visszautasította a bíróság, szóval jól dolgozunk ^^ Én nagyon szeretem, mert sokat lehet fejlődni, nagyon jó szakemberekkel dolgozhatok, akik értenek a dolgukhoz, és nem csőlátásúak.
2014. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
25%
Havi 500 ezer, de keveslem!
2014. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

pályaválasztásnál azt kellene megnézned milen szakma mennyit keres és hogyan lehet elhelyezkedni.

nem itt, hanem minél több oldalon pl fizetésekről felmérés, vagy aktuális álláshirdetések elvárásai.


de elárulom hogy programozó / műszaki mérnök kivételével szinte az összes diploma kuka. pályakezdőként te is a gyári melós 70 ezerértnél fogsz leragadni, már ha egyáltalán az összejön, ha nem a fentieket választod. max kivétel protekció vagy szerencse, de ezekre építeni nem lehet.

+2 felsőfokú nyelv


jobb eleve külföldön tnaulni mert ingyen van és többet is ér, közben legyen jó nyelvtudásod, és ott keress munkát, alapíts családot.


nézz utána magad anank amit mondtam, mert helyetted senki sem fog tanulni és dolgozni. viszont a többség majd visszahúz hogy hazaáruló vagy meg kint se jobb, de ha képben vagy a valósággal, felépíted az életed és nem egy átlag csóró alkoholista magyar gürimunkásként halsz meg.

2014. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Netto 200 + havi 100 összejön + Évi 700 cafeteria.


Lehetne több is.

2014. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
#9 évi 700 cafetéria, mégis mi a 3,14csát dolgozol te?
2014. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!