Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Prohuman munkaközvetítő, mit...

Prohuman munkaközvetítő, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, folyamatosan szórom az önéletrajzom különféle állásokra, és ma vissza hívtak az egyik helyről hogy menjek be állásinterjúra. A bökkenő csak az hogy ez egy munkaközvetítő cég, kövezzetek meg de én még soha nem is halottam ilyenről, ezért csak most realizálódott bennem. Itt a gyakorin elkezdtem olvasgatni hogy miről is szól ez. Jól tudom hogy ez egy lehúzó cég? Minimálbért fizet, bérletet nem fizeti, és még le is von a minimálbérből? Ha igen, szerintetek érdemes bemennem egyáltalán az állásinterjúra? Vagy jobb az ilyet messziről elkerülni? Ráadásul napi 4 órát utaznék (oda-vissza). Vagy ez manapság már szinten mindenhol így működik? A cégek megbízzák a fejvadász cégeket és úgy közvetítenek ki embereket?

2014. okt. 21. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Azt se tudod mit beszélsz! Ha munkaközvetítő cég, akkor az nem fizet semmit, nem hogy minimálbért. Ahogy a nevéből is kitűnik, munkaKÖZVETÍTŐ, a lehetséges munkaerőt keresi meg a megbízók számára! Az az egy biztos, hogy pénzt előre munkalehetőségért még a jóistennek se fizess, mert az tuti átverés.
2014. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor valamit nagyon félrenéztem. Köszönöm a válaszod
2014. okt. 21. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

prohumán többek között munkaerőKÖLCSÖNZŐ cég és a törvényes keretek közt tud ő is foglalkoztatni, annyi pénzt kapsz, amennyi a munkaszerződésedben van


a fejvadász vagy munkaerőközvetítő az teljesen más, ők előszűrést végeznek, hogy ne a cég HR-je legyen azzal terhelve, hogy 5000 önéletrajz beérkezik hozzájuk - a közvetítésért a munkáltató fizet, a munkavállaló nem

2014. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Prohuman? Konkrétan adnak munkát, persze éhbérért, de az egyik kedves közvetítő csajszi úgy kezelt, mintha egy utolsó napszámos hajléktalan még 8 .ált sem végzett analfabéta lennék..pedig érettségi+ kereskedelmi+ mezőgazd. végzettségem is van... kedves K.I.
2017. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!