Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországi diplomásokat...

Magyarországi diplomásokat felvesznek külföldi gyümölcsszedési munkára?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Mi köze van ennek a diplomához? Ha te diplomás létedre gyümölcsöt akarsz szedni, akkor szíved joga, nincs rád írva, hogy diplomád van, senki nem fogja kérdezni.

2014. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, ki vannak tiltva.
2014. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy ha már egyszer kijutottam, nem fognak hazaküldeni...
2014. okt. 24. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég gyenge a felfogásod babám, biztos vagy benne, hogy diplomát kaptál és nem WC papírt?
2014. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom, hogy ha kevés a fizikai munka tapasztalatom, akkor mi a túrót írjak bele az önéletrajzba? Mindenkitől elnézést kérek, de én főleg irodai munkákat és piacfelmérést csináltam. Ha egy főnök rám néz, látja is a fejemen... (na és a kezemen...) ezért félek, ezért kérdetem...
2014. nov. 8. 21:33
 6/6 Vidual01 válasza:

Szia!


Diplomásként nem tanultál meg Motivációs levelet írni?

Én az ország leggyatrább, legvisszamaradottabb megyéjében tanultam (8 Általános + 4 év gimi + Érettségi), de ezt még én is tudom, nem kell hozzá diploma, ahogyan a mondás is tartja.


Nem akarlak leszólni, mert lehet, hogy az eddigi munkádban Top1 voltál, szóval bocsánat ha megsértelek.


Mellesleg egy tipp, a motivációs levélben elsőnek az erényeidet (gyorsan tanulsz, odafigyelsz a tapasztaltabbakra, adsz a véleményükre) sorold fel, aztán a hátrányaidat, mert az agy, ha felsorolás van, akkor inkább a felsorolás elejére figyel, és azt jegyzi meg..


Sok sikert a munkához, és köszi, hogy rám/ránk hagyod a politikusok és nyugdíjasok eltartását.

2014. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!