Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » T-mobile üzletekben kik...

T-mobile üzletekben kik dolgoznak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akik bent ülnek és tőlük veszel simet, előfizut, ők milyen munkakörben vannak ott? Ők eladók, vagy mik? Hogy dolgozhatok ilyesmit, hol hirdetik? Szolgáltatók karrieroldalain csak "komolyabb" állások vannak.
2014. okt. 27. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ügyfélszolgálatosoknak hívják őket
2014. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt is ugyanazokon az oldalakon hirdetik, csak éppen logikus, hogy az ilyen állások betöltöttebbek, valószínűleg többszörös túljelentkezés van amúgy is. Míg egy komolyabb állásra általában tényleg a szolgáltató akar egy embert.
2014. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok T-Mobile üzletben ki van írva a bejárathoz, hogy munkatársat keresnek, jelentkezni az üzletvezetőnél kell.

Járd végig az üzleteket, próba-cseresznye.

2014. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van! Megpróbálom! egy kis sétával, plázázással egybekötött álláskeresés, kellemeset a hasznossal:)
2014. okt. 28. 17:51
 5/7 Robcsi84 válasza:
Már értékesítőként veszik fel az embereket, én nem rég kezdtem dolgozni egyik üzletben, de kaptam egy jobb ajánlatot ezért felmondtam. Egyébként egyáltalán nincs túljelentkezés, én anno profession.hu oldalon találtam az álláshirdetést de a telekom saját oldalán kellett jelentkezni.
2014. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez mit takar, hogy értékesítőként veszik fel? Hogy tulajdonképpen csak jutalék van? Vagy miben másak a feltételek, elvárások?
2014. okt. 28. 21:01
 7/7 Robcsi84 válasza:
Mozgóbér van, ami azt jelenti, hogy a fixed az előző negyedév teljesítményének a függvénye, nekem bruttó 128 volt a kezdő fix, ezen kívűl jutalék is van az eladott előfizetések és készülékek után.
2014. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!