Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen módon profitálhatnék a...

Milyen módon profitálhatnék a rajztudásommal?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy rajztudásommal hogyan érvényesülhetnék, milyen módon tudnék profitálni ebből?

Tudnátok nekem olyan lehetőségeket ajánlani, ötleteket adni, amin eltudnék indulni? Válaszaitokat előre is köszönöm!


Mintaképek:


[link]


[link]



2014. okt. 28. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel a képességgel elég nehéz lesz. (Mármit a tudok rajzolni)


Hidd el sok tudnak szépen rajzolni.

2014. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezzel a "tanáccsal" nem igazán lettem előrébb.

Tisztában vagyok vele, hogy sokan tudnak rajzolni, de nem ez volt a kérdésem, hanem az, hogy ezzel a képességemmel hogyan tudnék érvényesülni. Erre várnék tippeket. Kihez, hova forduljak, hogy induljak el, stb stb... ilyen jellegű tanácsokra számítok. Aztán ha kellő próbálkozás után nem tudok előrébb haladni e téren, akkor belátom, hogy nincs mit erre alapozni. De addig nem állok így hozzá a dologhoz, hogy "Ezzel a képességgel elég nehéz lesz. Hidd el sok tudnak szépen rajzolni."

2014. okt. 28. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:

-a művészetből nehéz megélni. sokan próbálkoznak vele, és az emberek általában nemm szeretnek fizetni érte.


-végzettséged van? azt mondanám minimum egy egyetem kéne, egyébként nem sok esélyed van.


-a stílusod alapján leginkább a popkultúrát célozd meg, album borítók, tetoválás, ilyesmi.

2014. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen ezzel is tisztában vagyok, hogy nehéz belőle megélni, és azzal is, hogy az emberek nem szeretnek érte fizetni.

Sajnos saját bőrömön tapasztaltam már ezt is, hogy egy több napig tartó rajzolás után a "megrendelő" két sörrel akarta kiszúrni a szememet. Nem akarok nagyravágyó, nagyképű lenni, de én ezt elég sértőnek éreztem, ezért inkább oda sem adtam neki a rajzot. Jártam egyetemre is, de sajnos anyagi okok miatt nem tudtam befejezni. Tudom név nélkül elég nehéz érvényesülni e téren.

2014. okt. 28. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Amikor a zeneszerkesztők fejlődtek, mindenki zenét írt, abból akart profitálni, aztán jöttek a fényképezőgépek, ma mindenki fotózásból akar profitálni. Azokra is azt mondtam mint most rád: tizenkettő egy tucat. Szépek a rajzok, de ha rajzolásból akarsz élni, elég nyomorúságos élet lesz.
2014. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Igaz nem sokkal lettem előrébb tőlük, sőt eléggé lehangoló, hogy háromból három embernek a témával kapcsolatban csak negatív véleménye van, de ez ettől nem szegi kedvemet.
2014. okt. 28. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon jól rajzolsz, bár igaz, hogy marha nehéz belőle megélni...Viszont deviantART-on lehet csinálni commission-t, valakinek egész jól megy az üzlet, és amin csodálkozom, hogy van, hogy a béna is befut...Ez viszont azt feltételezi, hogy nem teljesen a rajztudás számít, hanem az ismeretségi kör is, és ez szomorú :(

2014. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet! Erről még nem hallottam, hogy deviantART-on keresztül tőkéhez is lehet jutni, de utána járok. Igen, azok akik művészetből akarnak megélni, sajnos kellő ismeretségi kör nélkül nem igen tudnak érvényesülni :/
2014. nov. 17. 11:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!