Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melegétel utalványt bármire...

Melegétel utalványt bármire elfogadják az üzletekben? Hol szoktad levásárolni? Nálatok is ez lesz a hideg helyett?

Figyelt kérdés
Accore-service-sről van szó.
2010. jan. 26. 09:08
 1/8 anonim válasza:
én coop boltban ahol van helyben sütött kaja mint pl grillcsirke. az hogy a pénztáros mire és milyen összegben fogadja el az az ő jóindulatán múlik de tudok belőle venni mást is mint ételt.
2010. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan helyre menjél ahol van meleg kaja és akkor valószínűleg el fogják fogadni mindenre. Egyébként nem a pénztáros jóindulatán múlik hanem azon,hogy milyen utasítást kapott a felettesétől!
2010. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a hidegételnél is pénztáros és vásárló függő volt elvileg azon csak alkoholt és cigit nem lehetett venni, de egyébként hivatalosan azt is csak kajára volt hogy csak mosószert vettünk és elfogadta utánam lévőnek meg kitette ami nem élelmiszer volt, ugyanez lesz szerintem a meleg étkezésivel is egyébként tesco, lidl, cba minden elfogadja, csak előre kérdezzél rá, és utána is próbálj ahhoz a pénztároshoz jutni.
2010. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap kérdeztem a tescot, nem fogadja el ezt a fajtát.Ma majd megkérdezem a Lidl-t is. Egyébként nem alkoholt meg ilyesmit akarok, hanem mindennapi kaját, de akkor azt jó,h elfogadják, féltem h csak grillcsirkére fogják.

Havi 12-t fogok kapni, nem szeretném ha rámmaradna.

Köszönöm a válaszokat, várok még tapasztalatokat:)

2010. jan. 26. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem azt írtam csak azt, hogy a régi hideg étkezésit csak arra nem fogadták el, pedig elvileg csak kajára lehetett volna!
2010. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én meg csak azért írtam h nahogy azt higgyétek h ilyesmit akarok venni:D

Amúgyis utálom a cigit, ha lehetne én betiltatnám:)

2010. jan. 26. 11:56
 7/8 anonim válasza:
Majdnem minden húsboltban is elfogadják. Én ott szoktam levásárolni, hisz arra mindig szükség van. Én 10ezer melegétkezésit kapok, és az mind husira megy. :)
2010. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Ticket Restaurant-os van, és azt a Coop üzletekben elfogadják, akármit is veszek.
2010. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!