Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha még nem írtam alá munkaszer...

Ha még nem írtam alá munkaszerződést és ma lesz az első munkanapom és nem mégse akarok ott dolgozni. Akkor megtehetem hogy nem megyek dolgozni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 16:04
 1/9 anonim válasza:
Igen, de illik odaszólni telefonon.
2014. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es negyed5 kor melyik hr-est hivjam fel..?
2014. okt. 30. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:

És negyed 5-kor jutott eszedbe, hogy nem akarsz nálunk dolgozni?

A HR-es

2014. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Napok óta ez jár a fejembe de sajnos nem vagyok olyan helyzetben, hogy válogathassak.. persze, tudom akkor mit reklamálok. de már attól gyomorgörcsöm van és hányingerem, hogy belegondolok hogy pár óra múlva mehetek dolgozni!
2014. okt. 30. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki akkora suttyó, hogy elfogad egy munkát majd napokig kell gondolkodnia azon, hogy talán mégse akar, majd negyed ötre jut eszébe, hogy akkor inkább mégse - annak nem fog lelki törést okozni simán nem menni dolgozni.
2014. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ó, menj be nyugodtan, ha ilyen a hozzáállásod, akkor úgyis hamar kirúgnak. mégis mi bajod a melóval? hogy nem tespedhetsz egész nap?
2014. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ó ezekszerint tenyleg velem van a baj hogy ha jelentkezek egy munkahelyre akkor szeretnem hogy abba a pozicioba vegyenek fel amire jelentkeztem, ne pedig betanitott munkasnak... igen nekem ekkora igenyeim vannak bar azt nem ertem ha feltettem egy kerdest miert suttyozast kapok valaaz helyett. es draga baratom a munkahely meg kirugni se tud mert ugy dolgoztam hogy ala se irattak velem semmit...
2014. okt. 31. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:

A "köszönöm, nem", esetleg a "nem vállalom" szóösszetételt nem találta meg anyukád?


Aki megígér valamit aztán az utolsó este meggondolja magát az igenis egy jó nagy suttyó. Egy olyantól vetted el azt a "betanított munkát" akinek jól jött volna, hogy etesse a családját!

2014. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az utolso pillanatba derult ki hogy megse kell anyagmozgato ezert lettem betanitott munkas. nemar hogy en vettem el a munkat. amugy oregem megneznem h te szives oromest csomagolnad e a cuccost mikor van targoncara is jogsi...
2014. okt. 31. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!