Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óbudai Egyetemes Bsc diplomáva...

Óbudai Egyetemes Bsc diplomával körülbelül mennyit lehet keresni nettó? 200-300 ezer reális?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát én nagyon remélem, hogy nem. :/
2014. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Az, hogy mennyit fogsz keresni, nagyban függ attól is, hogy mennyire vagy (leszel) jó a saját szakmádban. És itt mégcsak nem is a diplomában szereplő minősítésre gondolok, hanem hogy mennyire tudsz alkalmazkodni szakmán belül az adott cég(ek) elvárásaihoz.
2014. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szóval azt akartad mondani hogy nagy a szórás, tehát sok ember megkereses ennyit, van aki kevesebbet és néhány ember akár többet.
2014. nov. 1. 16:40
 4/14 anonim válasza:
79%
Ha valamelyik mérnök szak (villamos, gépész, mechatronika), akkor reális (pl. Bosch-nál). Azonban a jobbak között kell lenned, mert a BME-s végzetteket jobban keresik (Esetleg csinálhatnád ott az Msc-t). Szerencsére a BME-sek nem tudják lefedni az egész munkaerőpiaci keresletet, ezért utána jön az OE, vidéki nagy egyetemek, majd főiskolák. F/22
2014. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hol szerezted a diplomádat, csak az első, max. második munkahelynél számít. 5, vagy töb éves tapasztalattal mindenhol azt fogják nézni, hol dolgoztál, mit értél el eddig, milyen feladataid voltak.
2014. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom hallottál-e róla, de a fizetésed nem a papíroddal keresed hanem a tudásoddal. BME-s diplomával is lehet minimálbért ha keresni ha szarul tudod magad eladni, és Gábor Dénes Főiskolán szerzett értéktelen szarral is lehet milliókat keresni.
2014. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ja és a negyedik válaszolónak nem igaz, hogy a BME-n végzettek keresik elsősorban, jelenleg akkora a Bosch-nál a munkaerőhiány, hogy bármilyen műszaki diplomád van gyakorlatilag biztos munkahelyed lehet ha van egy kis józanparaszti eszed és tudsz angolul.
2014. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyjából ezekre számítottam.
2014. nov. 1. 20:08
 9/14 A kérdező kommentje:
Gábor Dénes-t nem tudom miért szidják, én ahol most dolgozom van egy fickó aki ott végzett, mármint a cégem egy olyan céggel van kapcsolatban ahol ott végzett ez a bizonyos fickó és penge szakmailag. Nem értem miért vannak rossz véleménnyel az ott végzett informatikusokról.
2014. nov. 1. 20:10
 10/14 A kérdező kommentje:
A Gábor Dénes egy teljesen korrekt intézmény.
2014. nov. 1. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!