Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a munkád/szakmád? Mennyire...

Mi a munkád/szakmád? Mennyire fizetnek meg? Milyen a beosztásod?

Figyelt kérdés

Meg vagy elégedve a munkáddal?

Milyen az időbeosztásod melóban?

Úgy értem hogy műszak szerint dolgozol vagy folyamatos délelőtt?

Hétvégén is dolgozol?

2014. nov. 2. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

-Tervezomernok

- Jol. Gondolj egy nagy szamra, szorozd meg kettovel, es meg annal is jobban.

- Sima beosztott vagyok

- Persze hogy meg vagyok elegedve

- Akkor megyek es jovok, amikor akarok, nincs konkret munkaidom, a heti 40 oranak nagy atlagban meg kell lennie. Neha itthonrol is dolgozom, ha ugy tetszik.

- Hetvegen? Ja persze :) 15 eve dolgozom, soha nem dolgoztam hetvegen.

2014. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretem a munkam,napi 10ora-reggel 7-töl,hetvegen nem dolgozom,megelek belöle,de epp hogy,betanitott munkas vagyok.
2014. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

hegesztő.

2 műszak

250 nettó felett.

2014. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Szoftverfejlesztő vagyok egy cégnél.Minden nap (hétfő-péntek) 9-től olykor este 6-ig is bent kell lenni.(ha meg valami nagyobb projekt van,akkor éjfélig,hajnal 2-ig is szoktam dolgozni,de ezt már otthon) Igen jól megfizetik.(konkrét számot nem mondok)Az időbeosztásom viszonylag kötött, mert mindig van mit csinálni, nem szaladgálhatok ide-oda kedvemre.Van mindig ebédidő, meg kávészünet napi 2x és ennyi.Meg vagyok vele elégedve.
2014. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
nyugodtan kiírhatod 600K nettó-t ;)
2014. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Ápoló vagyok.12 órás nappali és éjszakai munkarendben dolgozom 07-19-ig vagy 19-07-ig váltakozva össze vissza.Hétvége,ünnepnap is ha épp úgy esik a beosztás mert általában 2 nap munka 2 nap szabad.A munkám nagyon szeretem csak a végletekig le vagyunk terhelve mert egy ápolóra 22 beteg jut ami irdatlan sok.Annyit keresek,hogy egy albérletet fizetek,nem halok éhen és be tudok járni dolgozni mert a bérletre még futja...
2014. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Betanított munkás

nettó 90-100e fix, +8e étkezési

H-Cs 7:30-16:30; P:7:30-14:00

Túlóra nincs, hétvége nincs, ünnepnap ledolgozás nincs.

Munka tűrhető, nincs ugatás, nincs köcsög főnök, nincs teljesítény, keretidő meg az ilyen marhaságok. Van 6 közvetlen munkatársam azt annyi.

Jobb nincs szóval ennek is örülni kell!

25F

2014. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Mi a munkád/szakmád? informatikai terület

Mennyire fizetnek meg? elég jól

Milyen a beosztásod? mármint hogy értve beosztásom?

Meg vagy elégedve a munkáddal? aránylag igen, de nem a mostani az eddigi legjobb munkahelyem

Milyen az időbeosztásod melóban? sima irodai, rugalmas munkaidővel

Úgy értem hogy műszak szerint dolgozol vagy folyamatos délelőtt? nincs több műszak

Hétvégén is dolgozol? nem

2014. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
7-es: ha a fizud normálisabb lenne, tök jól hangzana szerintem, de még így is azt hiszem, szerencsés vagy, hogy legalább normális légkörű helyen melózhatsz. remélem, érdekes is valamennyire a munkád.
2014. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bankszektorban háttérterületen dolgozom, elemző vagyok.

Szakértői önálló munkakör.

Meg vagyok elégedve vele, bár hullámzó a munkamennyiség, így van, amikor óriási a hajtás (tervezéskor, negyedéves időszakok végén stb.), akkor sok- de pár hetet ki lehet bírni durva tempóval is. Cserébe vannak nyugisabb időszakok (pl. év vége, nyár közepe stb.)

Irodai munka, ezért normál 40 órás munkahét, nincs hétvégi munka.

Évente párszor előfordul túlóra, a hajtós időszakban- volt, hogy este 11-kor is itt ültünk (családos emberek vagyunk...)

A fizetésemmel is elégedett vagyok: a munkakörömnek, végzettségemnek, tapasztalatomnak megfelelő.

2014. nov. 3. 13:51