Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jászfényszarui Samsung gyárról...

Jászfényszarui Samsung gyárról vélemények?

Figyelt kérdés

Visszahívtak a samsungtól,ezen a héten szerdától lehet menni,szalagmunkát kell csinálni.

Azt mondták a telefonban,hogy könnyű munkavégzés,szinte csak minőség ellenőrzés a munka, a napi bér 4700.-forint.

8órát kell dolgozni délutános műszakban.

Utánaolvastam a véleményeknek erről a gyárról és elég sok negatív kommentet láttam.Az valóban igaz,hogy a hosszú út ,ami nekem kb(2 óra) + a 8 óra,haza 2 óra elég sok..jóformán így a családommal sem találkozom csak ritkán,gondolom hétvégéken is menni kell majd ,hazakerülök éjfélkor,alszom,aztán másnap délben újra kezdődik..viszont a munkára nagy szükségem van..tudnátok véleményeket mondani? :)


2014. nov. 3. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nettó vagy bruttó? Nettónak is vékonyka (kb. 100 ezer). A közlekedést fizetnék? Ha nincs munkád, nem is nagyon esélyes, akkor vállald el. Egyébként meg talán jobb kivárni.

Sajnos voltam én is olyan helyzetben, amikor azt mondtam mindegy, csak keressek valamennyit. És az a dilemma is felmerül(het), ha nem áll be, lehet nem lesz semmi. Ha mégis, időd a családra sem marad, de arra sem, hogy közben másfelé is próbálkozz.

2014. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!