Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha telefonos előszűrés végén...

Ha telefonos előszűrés végén azt mondják, hogy majd mindenképpen értesítenek akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Az angolt is tesztelték, meg magyarul is kérdeztek dolgokat, de nem voltam valami jó formában :( Van még szerintetek esély vagy ezt buktam?

2014. nov. 6. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy mindenképpen értesítenek. A kiválasztási folyamat végén küldenek egy e-mailt, hogy most nem, de majd talán legközelebb.

Ha kell az angol és nem voltál elég jó, akkor sanszos, hogy buktad. Legközelebb, amikor megkérdezik, hogy alkalmas-e az időpont a beszélgetésre, nyugodtan mondhatod, hogy most nem, de fél óra múlva igen, és addig össze tudod szedni a gondolataidat.

2014. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

azt, hogy enm fognak kereni és nézhetsz másik állást.

ígérni bármit lehet, munkád akkor van ha kezedben a szerződés.

2014. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondták már, hogy értesítenek, és értesítettek, hogy fel vagyok véve. Vagy hogy nem vagyok. Vagy mégsem értesítettek (ez a pofátlanság kategória). Tehát egyáltalán nem biztos, hogy negatív értesítést fogsz kapni. Mi nem tudhatjuk, hogy mennyi esélyed van, ezt inkább neked kéne érezni.
2014. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!