Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresés felgyorsítása?

Álláskeresés felgyorsítása?

Figyelt kérdés
Sajnos több hónapja semmi eredményem nincs, max néha-néha egy interjú. Hr-es már megnézte az önéletrajzom, azt mondja nincs vele baj. Ha elküldök egy jelentkezést az is hosszú idő mire visszaírják, hogy nem. Olyan 1 hónap szokott lenni max. Van, amikor cégeket keresek meg levéllel, de 90%-ában vissza sem írnak. Ha boltokba megyek vagy nőt keresnek, vagy senkit. Iszonyúan unom, hogy még ha 100% ig is megfelelek az elvárásoknak, csinálnám is, akkor is hetek után tudom meg egy párszavas sablonlevélben, hogy nem engem választottak. Nincs valami mód a felgyorsításra?

2014. nov. 7. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, 2 éve keresek, Cv-m, motlevelem nekem is több hr-es által átnézett. 100-ból jó ha 4 interjúm van, de ott is kiderül, hogy már rég eldöntött kié az állás. kb 100-ból 10 helyről jön a "nem" válasz, a többi 86 helyről semmi...

Csak úgy tudnád meggyorsítani, ha lenne egy befolyásos ismerősöd, aki benyom valahova. Amúgy marad ez az esélytelen pályázás, mert egy-egy pályázatra (hacsak nem ritka a végzettséged vagy nem vagy IT-s),többszáz, néha ezer pályázat is beérkezik és mindig lesz nálad jobb, tapasztaltabb, fiatalabb, olcsóbb...ki mit keres.

2014. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!