Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a munka, ami konnyu es...

Mi az a munka, ami konnyu es jol fizet (aranylag) egy kezdo szamara?

Figyelt kérdés

Szoval nem cegalapitasra gondoltam, csak palyakezdo vagyok, es most egy epitkezesen dolgozok, de szivesen elmennek innen. Gondolkodtam esetleg a buszsoforon, vagy sima futarsagon, ezek olyan konnyebbek es normalisan hangzanak, de a fizetest mar nem tudom... Ja most epp Londonban elek, nem tudom, hogy ez szamit-e.


Szoval ti mit ajanlanatok? 21 vagyok, szoval viszonylag idos :D



2014. nov. 8. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hálózatépítésen gondolkoztál már?
2014. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
marmint szamitogepes? Vagyis rendszergazda?
2014. nov. 9. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, hanem, mint marketing
2014. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

prostitúció

politikus


a többi vagy nem fizet jól vagy nem könnyű


marketing baromság, általában az emberek többet buknak bele mint amennyit keresnek rajta. az mlm lényege hogy az jár jól aki kezdi.

2014. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ja az ilyen hivogatos hulyeseg? ehh :D


Mellesleg nem fonoki allas szintu fizetest akarok, de azert ne is minimal bert... az a baj h csak az itteni fizeteseket tudom alapul venni, itt 6.5 font a minimalber, es olyan 8-10 fontos boven jo lenne

2014. nov. 9. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
ja hogy angliában élsz? ott kb bármi jó munka magyarországhoz képest. haza ne gyere.
2014. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!